Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся си кутийки за ДВД дискове но повечето доставчици на подобни неща са от София или други градове.

Можете ли да ме насочите от къде да си купя такива във Варна

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как? Във Bарна не се продават кутии за CD/DVD???Не се излагай!!!Във вяка книжарница. Във всеки магазин за компютърна техника. Има дори в магазините от типа "Всичко по левче". Просто потърси. Ако търсиш да закупиш на едро, то бъди сигурен, че ако поискаш, то гореописаните обекти ще ти съдействат! Има и Интернет за целта!!!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продават се само обикновенни кутийки за CD на мен ми трябват за ДВД

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За двд различни ли бяха???

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам има в предвид кутийка като на dvd филмите или игри - с място за обложка и книжка.

http://www.plesio.bg/rezervni-kutii-c-69978449/q-connect-kutiya-za-dvd-edinichna-5br-p-186309.html

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А каква е разликата между CD и DVD дисковете според Вас? Диаметъра различен, дебелината или какво още? По големина двата типа дискове нямат никаква разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква е разликата между CD и DVD дисковете според Вас? Диаметъра различен, дебелината или какво още? По големина двата типа дискове нямат никаква разлика.

Абсолютно никаква. Ако обаче автора търси от онези, които колегата ined по-горе е посочил, то доста скъпичко излиза за по-голяма колекция. Малко встрани от темата, но кой вече си колекциоира CD-та и DVD-та с оглед ниските цени на твърдите дискове ?

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.