Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте. Купих си телевизор Краун 40 инча ЛЕД 40125 е модела. Лед е 100 херца фул хд и тн.Но картината ми стои една бледа все едно има мъгла и цветовете нещо са бледи едни. Колкото и да го нагласям нестава. Когато си полисля че вече е нагласен и всичко е наред и си погледна другия телевизор и ме хваща яд защо го купих този.Другия ми телевизор е Панасоник виера 32 инча но е много по стар модел не е лед мисля и че е 50 херца и има много по малко екстри като цяло но картината му е като картичка .Та искам да попитам възможно ли е нещо да му има на телевизора нещо в софтоера , подсветката знам ли.Или просто аз не мога да го наглася.Не ми се вярва това да са му възмойностите на телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го пробва в магазина, същият ли беше? Ако да - ами това са му възмоЙностите. Все пак е китайско менте, за разлика от Panasonic.

А ако в магазина е бил добре, а сега се е влошил - прочети му упътването, разбутай настройките, и ако не се оправи - в сервиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора е минал покрай 100 херца че и повече :) Аз се чудя защо хората се изхвърлят и дават покрай 2000 хиляди лева за 40 инчов телевизор - ами има същите и за по малко пари бре ;)  Отивай и връщай ТВ , за тия пари си купи един 32 инча самсунг или лг - щото няма бюджет за други марки .

ПП . представи си само че една качествена матрица струва колкото целия тв .

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Лед е 100 херца...

Всъщност е 50 Хц, щото няма как да е по-малко. Пък и не е само до честотата на панела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.