Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли да ми препоръчате лаптоп до 1250-1300 лева, който от време на време ще се използва за игри и до колкото е възможно да не загрява много много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде мога да си го купя на най-изгодна цена, ако може да препоръчате.

hp Probook 450 H6Q18ES SSD120   този как му е процесора?

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този онлайн магазин е окей, коректни са и като обслужване и като цени. Предложението на колегата е с по-добър, доста по-добър процесор от това, което сте намерил в laptop.bg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям - горе долу в клас до 1300 лв. каквото сме коментирали тук или в други теми - това НР с Core i7-цата си дава най-много откъм параметри. Втория модел, който си посочил е с Pentium, което е доста по-надолу от Core i7-цата, която е на върха в гамата на Интел.

+1 за онлайн магазина - и аз само от там пазарувам и съм само с положителни отзиви останал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям - горе долу в клас до 1300 лв. каквото сме коментирали тук или в други теми - това НР с Core i7-цата си дава най-много откъм параметри. Втория модел, който си посочил е с Pentium, което е доста по-надолу от Core i7-цата, която е на върха в гамата на Интел.

+1 за онлайн магазина - и аз само от там пазарувам и съм само с положителни отзиви останал.

Благодаря за съветите, и аз ще се възползвам от тях :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде мога да си го купя на най-изгодна цена, ако може да препоръчате.

http://laptop.bg/laptops-hp-Probook_450-hp_probook_450_H6Q18ES_SSD120   този как му е процесора

Въпросния, за който се интересуваш е двуядрен и тъй като има и четириядрени, които могат да се намерят на същата цена, смятам, че не си струва парите, въпреки че, на пръв поглед изглежда, че спестяваш 100лв. в сравнение с тези, които са ти предложили колегите. Но на втори поглед аз на такава покупка и казвам "набутване." Ако не ти е притупало точно днес да купуваш лаптоп , се оглеждай за нещо с добри параметри до към 1000 лв. или малко отгоре. Сега е месеца на промоциите. Все нещо отнякъде ще изпадне до Коледа. Успех!

Редактирано от keba (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли дали ще има намаления покрай Коледа в техномаркет, технополис и другите фирми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България (и не само) има една традиция, цените да се повишават рязко преди Коледа и след това с промоции ги псукат на първоначалните им нива (септември месец да речем). Това на практика ще рече, че попринцип няма никакви промоции :D Разбира се това не значи, че няма да случите на изгодна оферта, не е съвсем невъзможно да се намерят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.