Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! По принцип сам си харесал Dell U2312HM, но сега е без намаление 369 лева и ми е малко скъп. А сега има намаление на LED IPS LG 23"23EA63V-P, който е с 15% намаление и е на цена 289 лева, което ми се вижда доста изгодно. Струва ли си да го взема или да чакам намаление на Dell-a? С какво Dell-a е по-добър от LG-то? Гледам че LG-то има даже HDMI и е с 5ms при 8ms на Dell-a. Ще го ползвам за игра на League of Legends, World of Warcraft, Diablo 3 и малко нет и филми. И да питам, ако някои има LG-то да даде мнение, че ме притеснява стойката дали е стабилна, че един приятел има по ефтино LG за 220~ лева с подобна стойка и много се клати дори с пръст да го докоснеш.
Благодаря предварително!

грешен раздел

Редактирано от pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо писа в чужда тема, а сега публикува твоя собствена(ОК), но в грешен раздел! Ето ти сравнение м/у двата монитора: monitors-comparison-table! И да, стойката е афиф така да се каже!

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези милисекунди не ги взимай толкова на сериозно.И да ,недостатъка на Dell-a ,е че няма HDMI.

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо писа в чужда тема, а сега публикува твоя собствена(ОК), но в грешен раздел! Ето ти сравнение м/у двата монитора: monitors-comparison-table! И да, стойката е афиф така да се каже! Поздрави!

Да, писах в другата тема, но там никой не отговаряше затова реших да направя своя! А за раздела се извинявам, моя е грешката от бързане исках да я пусна в Монитори, Аудио и Видеокарти, защото другата тема беше в грешен раздел. Ако може модератор да я премести. А стойката е калпава така ли да разбирам?ПС. Не ми отваря линка който си ми дал. Редактирано от Grubby (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, писах в другата тема, но там никой не отговаряше затова реших да направя своя! А за раздела се извинявам, моя е грешката от бързане исках да я пусна в Монитори, Аудио и Видеокарти, защото другата тема беше в грешен раздел. Ако може модератор да я премести. А стойката е калпава така ли да разбирам?ПС. Не ми отваря линка който си ми дал.

При мен се отваря без проблем! Пробвай с друг браузър. За стойката - ми то на много от съвременните монитори е недомислена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се отваря без проблем! Пробвай с друг браузър. За стойката - ми то на много от съвременните монитори е недомислена!

Нито при мен се отваря, с никой браузер. Провери си пак линка.

DELL-а е със стабилна стойка с много възможности за настройване нивото и ъгъла на монитора, включително и на височина, което присъства при много малко монитори от този клас и ако не ти пречи липсата на HDMI, при положение, че има налични DVI и DP e много добър вариант.

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито при мен се отваря, с никой браузер. Провери си пак линка. DELL-а е със стабилна стойка с много възможности за настройване нивото и ъгъла на монитора, включително и на височина, което присъства при много малко монитори от този клас и ако не ти пречи липсата на HDMI, при положение, че има налични DVI и DP e много добър вариант.

monitors-comparison-table - има проблем със сайта вероятно!

П.П. Сега го тествах 3 пъти и се отваря!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел LG-то... първо е с ИПС матрица , ЛЕД е , малък профил и на доста изгодна цена !!! DELL лично на мен ми е доста грозен за 400 лв.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел LG-то... първо е с ИПС матрица , ЛЕД е , малък профил и на доста изгодна цена !!! DELL лично на мен ми е доста грозен за 400 лв.

Това че е LED не винаги е предимство

Тези милисекунди не ги взимай толкова на сериозно.И да ,недостатъка на Dell-a ,е че няма HDMI.

HDMI е порт за мултимедия, т.е. телевизори, рисивъри и т.н. домашно оборудване, за монитори (без озвучителни тела) е абсолютно излишен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.