Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Grubby

Избор между два монитора!

Препоръчан отговор

Здравейте! По принцип сам си харесал Dell U2312HM, но сега е без намаление 369 лева и ми е малко скъп. А сега има намаление на LED IPS LG 23"23EA63V-P, който е с 15% намаление и е на цена 289 лева, което ми се вижда доста изгодно. Струва ли си да го взема или да чакам намаление на Dell-a? С какво Dell-a е по-добър от LG-то? Гледам че LG-то има даже HDMI и е с 5ms при 8ms на Dell-a. Ще го ползвам за игра на League of Legends, World of Warcraft, Diablo 3 и малко нет и филми. И да питам, ако някои има LG-то да даде мнение, че ме притеснява стойката дали е стабилна, че един приятел има по ефтино LG за 220~ лева с подобна стойка и много се клати дори с пръст да го докоснеш.
Благодаря предварително!

грешен раздел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо писа в чужда тема, а сега публикува твоя собствена(ОК), но в грешен раздел! Ето ти сравнение м/у двата монитора: monitors-comparison-table! И да, стойката е афиф така да се каже!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези милисекунди не ги взимай толкова на сериозно.И да ,недостатъка на Dell-a ,е че няма HDMI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо писа в чужда тема, а сега публикува твоя собствена(ОК), но в грешен раздел! Ето ти сравнение м/у двата монитора: monitors-comparison-table! И да, стойката е афиф така да се каже! Поздрави!

Да, писах в другата тема, но там никой не отговаряше затова реших да направя своя! А за раздела се извинявам, моя е грешката от бързане исках да я пусна в Монитори, Аудио и Видеокарти, защото другата тема беше в грешен раздел. Ако може модератор да я премести. А стойката е калпава така ли да разбирам?ПС. Не ми отваря линка който си ми дал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, писах в другата тема, но там никой не отговаряше затова реших да направя своя! А за раздела се извинявам, моя е грешката от бързане исках да я пусна в Монитори, Аудио и Видеокарти, защото другата тема беше в грешен раздел. Ако може модератор да я премести. А стойката е калпава така ли да разбирам?ПС. Не ми отваря линка който си ми дал.

При мен се отваря без проблем! Пробвай с друг браузър. За стойката - ми то на много от съвременните монитори е недомислена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се отваря без проблем! Пробвай с друг браузър. За стойката - ми то на много от съвременните монитори е недомислена!

Нито при мен се отваря, с никой браузер. Провери си пак линка.

DELL-а е със стабилна стойка с много възможности за настройване нивото и ъгъла на монитора, включително и на височина, което присъства при много малко монитори от този клас и ако не ти пречи липсата на HDMI, при положение, че има налични DVI и DP e много добър вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито при мен се отваря, с никой браузер. Провери си пак линка. DELL-а е със стабилна стойка с много възможности за настройване нивото и ъгъла на монитора, включително и на височина, което присъства при много малко монитори от този клас и ако не ти пречи липсата на HDMI, при положение, че има налични DVI и DP e много добър вариант.

monitors-comparison-table - има проблем със сайта вероятно!

П.П. Сега го тествах 3 пъти и се отваря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел LG-то... първо е с ИПС матрица , ЛЕД е , малък профил и на доста изгодна цена !!! DELL лично на мен ми е доста грозен за 400 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел LG-то... първо е с ИПС матрица , ЛЕД е , малък профил и на доста изгодна цена !!! DELL лично на мен ми е доста грозен за 400 лв.

Това че е LED не винаги е предимство

Тези милисекунди не ги взимай толкова на сериозно.И да ,недостатъка на Dell-a ,е че няма HDMI.

HDMI е порт за мултимедия, т.е. телевизори, рисивъри и т.н. домашно оборудване, за монитори (без озвучителни тела) е абсолютно излишен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай LG-то!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.