Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес си поръчах няколко китайски боклучета от там, и искам да ви питам (тези които са си поръчвали от там) за колко време пристигат нещата, и какво означава това което е на снимката по-долу ?

post-277522-0-27758100-1385831063_thumb.

Редактирано от jerii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен пристигат за около месец след поръчката. А онова на снимката показва, че поръчката ти е в процес на изпълнение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И срока от около месец е от момента в който поръчката е изпратена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен пристигат за около месец след поръчката. А онова на снимката показва, че поръчката ти е в процес на изпълнение.

Ами за колко време се изпълнява?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за колко време се изпълнява?

Зависи от наличности, местни доставки, но е между два-три дни и 10 дни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въвели са нова практика от там,пращат ти мейл и ти посочват с колко време ще ти закъснеят нещата и дали си съгласен да чакаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въвели са нова практика от там,пращат ти мейл и ти посочват с колко време ще ти закъснеят нещата и дали си съгласен да чакаш.

Странно, но не съм получавал мейл...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно, но не съм получавал мейл...

Много бързаш.

Frequently Asked Questions:

How long it will take to process my order?

Your order goes through several steps before reaching your door. (The estimated delivery time is quoted by carrier, it may few days delay during rush season. e.g. Christmas, New Year etc.). Here are those steps:

Step 1 (1-5 business days): Products are collected from our suppliers.   Estimated Delivery Time:

Airmail: 10 to 21 days.

EMS: 7 to 14 days Step 2 (1-2 days): Order waits to get packaged.   Step 3 (1 day): Order is packaged and shipped to carrier

(e.g. Hong Kong Post, EMS, UPS etc).     Step 4 (3-14 days): Order is enroute via EMS or Hong Kong Post.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега статуса на поръчката е : Order is being prepared for Shipment. Това означава, че е пакетирана и готова за изпращане ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, точно така. 

Аз като купувам разни неща то everbuying и focalprice  на повечето стоки пише, че се пращат до 24 часа след поръчката. Идват за около 2-3 седмици по принцип. 

Ще пристигне, не се притеснявай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега статуса на поръчката е : Order is being prepared for Shipment. Това означава, че е пакетирана и готова за изпращане ли?

Означава, че всички поръчани от теб стоки са вече в наличност в експедиционния им център / защото част от тях идват от разни други места в Китай или Хонг Конг и отнема време да се пакетират / и са готови за изпращане към адреса.

Апропо, аз самият съм поръчал доста голям асортимент от DX и общо взето съм доволен от качеството, с малки изключения. Преди всикчо препоръчвам прожектори и батерии, някой ножове, защитно фолио за смартфони или таблети, всякакви пособия за къмпинг и т.н. "Лошите" изделия бяха едни велокомпютри, един МП3 player имитация на iPod и една газова мини-горелка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега е Full Shipment - Означава че е изпратена така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега е Full Shipment - Означава че е изпратена така ли?

Мисля да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и то цялата поръчка. Понякога огат да изпратят само една част от нея, ако някои продукти са се изчерпали или доставката е забавена. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и то цялата поръчка. Понякога огат да изпратят само една част от нея, ако някои продукти са се изчерпали или доставката е забавена. 

Ами защо не ми дава Tracking Number?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами защо не ми дава Tracking Number?

и къде ще го траквате този номер? в китайските или нашите пощи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и къде ще го траквате този номер? в китайските или нашите пощи?

Нашите, Но сега като се замисля няма да се вижда къде е, защото е поет от китайските...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашите, Но сега като се замисля няма да се вижда къде е, защото е поет от китайските...

Доставката може да има идентификатор едва когато се поеме от нашите пощи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм поръчвал от там от около 2 години, но за да получиш автоматично тракинг номер, трябва покупката да е над определена сума. Ако е поод нея, си плащаш няколко долара за тракинга, ако го искаш. Смисъла на въпросния никога не е бил да си следиш пратката, поне не в традиционния мисъл. Все пак показва само че нещото е напуснало Китай на еди коя си дата и после дава малко по-подобно инфо като влезе в страната получател. Реалната полза е че става регистрирана пратка и по-трудно се губи, а и получателя се подписва при получаването й и се спестяват неяснотите около "получи ли го или не го получи". Истински тракинг има примерно при DHL, там буквално пред очите ти, за около 2 работни дни пратката минава през няколко държави и стига до теб. С тях се спестяват и циганиите на митницата, те се занимават с това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко долара беше границата под която няма обмитяване ?

И тия от DX разбрани хора ли са да намалят цената в ордерите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от стоката. Получавал съм книги за над 100 долара без мито, но за чанта с цена 30-тина долара се наложи да се разходя до митницата

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цените в DX и без това са достатъчно ниски, за да бъдат наалявани, така че в това отношение едва ли ще са много "разбрани". Между другото, голяма част аналогични артикули се намират вече и в британския ebay, като доставката е много по-бърза и няма мито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цените в DX и без това са достатъчно ниски, за да бъдат наалявани, така че в това отношение едва ли ще са много "разбрани".

Никой не говори за намаляване цената на самата стока ! Тия " разбраните" магазини просто при изпращане на пратката пишат фиктивно по-ниска цена с цел да не бъде задържана стоката в митниците . И за кого са достатъчно ниски за клиента или за митничаря ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не говори за намаляване цената на самата стока ! Тия " разбраните" магазини просто при изпращане на пратката пишат фиктивно по-ниска цена с цел да не бъде задържана стоката в митниците . И за кого са достатъчно ниски за клиента или за митничаря ?

Ами ако задържат пратката ми в митницата как трябва да я потърся?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако задържат пратката ми в митницата как трябва да я потърся?

те ще ви пишат (митницата)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Кристиян Петков
      Преди седмица си купих втора употреба , една видео карта Radeon HD 5830 Xtreme . Първоначално не можах да я подкарам , защото не ми беше казано че за да я подкарам ми трябват два 6 пинови преходника . На другия ден ги купих заедно с един молех сплитер , защото нямах два свободни молеха . Най - сетне вече я подкарах , инсталнах драйвърите и реших да видя как се справя във игрите . И точно тук идва моя проблем . Която и игра да включех , винаги започваше едно гадно трептене и навсякъде хвърчящи линии . Пробвах какви ли не работи за да я оправя . Смених драйверите на амд , купих си dvi кабел ( аз имах vga кабел на който купих предходник , защото на видео картата нямам vga output ) . Аз съм с 420 вата захранване , а във сайта на амд пише че препоръчителното захранване е 500 вата . Въпроса ми е дали това трептене може да бъде причинено от недостик на ток към видео картата или просто е вече много стара и е дошъл края

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.