Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблема е следния: Уредбата си работеше перфектно във града след това я донесох на село. Като я пусна да свири свири свири известно време и изпука и се чува леко пръщене. След известно време пак я пускам и пак си работи и пак същото. Възможно ли да е от тока защото от време на време е слаб ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как тока е слаб? Какви консуматори има още в разконителя където е уредбата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как тока е слаб? Какви консуматори има още в разконителя където е уредбата?

Лаптопа и телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа и телевизора.

А какво разбираш под тока е слаб? Опитай само уредбата да бъде включена. Доста неща има закачени на разконителя и ако инсталацията е слаба може и от това да ти е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво разбираш под тока е слаб? Опитай само уредбата да бъде включена. Доста неща има закачени на разконителя и ако инсталацията е слаба може и от това да ти е проблема.

ОК ще пробвам, но наистина къщата е доста стара така че може и от инсталацията да е. А за слабия ток имам в предвид че когато комшията вари с електрожена на мен ми свети по слабо лампата.

Редактирано от patrik_99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК ще пробвам, но наистина къщата е доста стара така че може и от инсталацията да е. А за слабия ток имам в предвид че когато комшията вари с електрожена на мен ми свети по слабо лампата.

Това е опасно. Може да се претовари мрежата, при което да се получи токов удар, а той не е полезен за компютър, уредбва или телевизор. Гледай като комшията ти заварява да не включваш техниката си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е опасно. Може да се претовари мрежата, при което да се получи токов удар, а той не е полезен за компютър, уредбва или телевизор. Гледай като комшията ти заварява да не включваш техниката си.

Сега в момента съм изключил телевизора останаха само лаптопа и уредбата и си работи благодаря за помощта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега в момента съм изключил телевизора останаха само лаптопа и уредбата и си работи благодаря за помощта :)

Значи проблема не ти е от комшията, а е от инсталацията в къщата. Пробвай да я включиш в друг контакт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблема не ти е от комшията, а е от инсталацията в къщата. Пробвай да я включиш в друг контакт.

Ще включа и трите в отделни контакти телевизора в един лаптопа в друг и уредбата в трети и готово много благодаря за помощта вече от 5-6 месеца се мъча така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще включа и трите в отделни контакти телевизора в един лаптопа в друг и уредбата в трети и готово много благодаря за помощта вече от 5-6 месеца се мъча така.

Е не е задължително всичко да е в различни контакти. Просто уредбата я отдели на друго захранване от друг контакт.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът се появи пак само че този път свири свири и угасне вадя я от контакта за 1 2 минути и пак заработва възможно ли е да е нещо от уредбата защото разбрах че къщата има 2 инсталации и по новата е тая стая която е уредбата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.