Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Уважаеми потребители с проблеми за драивъри моля преди да запитате за някои липсващ драивър да посочите вашата конфигурация,ОС,прикачени снимки от програми за откриване на драивери дори и текстов документ понякога разрешава огромен проблем и всичко каквото можете също така Ви препоръчвам да си изтеглите и запишете на диск това тук:http://download.drp.su/DRPSu13-Final.torrentако имате нужда само от 1-2 драивъра можете да си ги потърсите тук:http://drpsu.com/drivers/13/?enпомага при 95 % от случаите с драивъри.ВАЖНО:Истеглете си горепосочената програма сега или преди да тръгнете да правите каквито и да е инсталации в програмата също така освен автоматично откриване и инсталиране на драивери също така има и опция за BACK UP на вашите драйвъри в автоматичен "ехе" фаил които е валиден само за вашата конфигурация след преинсталация или при не успешен опит за обновяване на някои драивър. 

Редактирано от Gazara Gazarov Gazara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уважаеми потребители с проблеми за драивъри моля преди да запитате за някои липсващ драивър да посочите вашата конфигурация,ОС,прикачени снимки от програми за откриване на драивери дори и текстов документ понякога разрешава огромен проблем и всичко каквото можете също така Ви препоръчвам да си изтеглите и запишете на диск това тук:http://download.drp.su/DRPSu13-Final.torrentако имате нужда само от 1-2 драивъра можете да си ги потърсите тук:http://drpsu.com/drivers/13/?enпомага при 95 % от случаите с драивъри.ВАЖНО:Истеглете си горепосочената програма сега или преди да тръгнете да правите каквито и да е инсталации в програмата също така освен автоматично откриване и инсталиране на драивери също така има и опция за BACK UP на вашите драйвъри в автоматичен "ехе" фаил които е валиден само за вашата конфигурация след преинсталация или при не успешен опит за обновяване на някои драивър. 

А да попитам разпространителя на този торент има ли получено право да редистрибутира драйверите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като липсва драйвер ...има сайт на производителя.

като има неразпознато устройство..... пак се намира лесно.Защо трябва да се инсталират такива програми ?! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да попитам разпространителя на този торент има ли получено право да редистрибутира драйверите?

Програмата е свободна торентът е директен линк от саитът които предоставя програмата може да отвориш страницата и да си го истеглиш от там или от тука :)

Като липсва драйвер ...има сайт на производителя.

като има неразпознато устройство..... пак се намира лесно.Защо трябва да се инсталират такива програми ?! 

Понякога не могат да се намерят драивъри от производитела поради задклавиатурното устроиство :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата е свободна торентът е директен линк от саитът които предоставя програмата може да отвориш страницата и да си го истеглиш от там или от тука :)

Понякога не могат да се намерят драивъри от производитела поради задклавиатурното устроиство :)

Аз не питам от къде са линковете а дали съдържанието е легално!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да легално е.

И от къде сте толкова сигурен? Немалко безплатен софтуер има специални изисквания за редистрибутиране. Те се намират в лицензното споразумение. Искате да ми кажете че сте чел всички лицензни споразумения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредния човек който се опитва да замени драйверите от официалните страници със пакети от торенти и програми за автоматични обновявания и търсения . Онзи ден ми отне часове наред за справяне с проблеми възникнали след използването на DriverPack Solution  .Човека беше задал въпрос тук във форума за един драйвер , наш известен колега който напоследък препоръча въпросната програма като рекламен агент веднага му я предложил и.... система нацвакана къде ли не с "лепки " от тази идиотщина . Това което е предложил автора на темата , с риск да го заегна по някакъв начин е предложение за мързеливци и за хора който нямат и капка понятие нещата в тази област . За всеки друг човек нещата с драйверите са ясни - за около 2-3 минути си е намерил това което му трябва на официалните сайтове на производителите на съответния хардуер или машина като цяло , без значение лаптоп ли е или настолен компютър. А после казват че сме станали тъпа нация ..... Ами един човек който получава всичко на готово как да развива мисленето си ??????

Извинявам се за по-острия тон, но просто такива неща ме подлудяват , още повече че и самия автор не е положил абсолютно никакъв труд , освен да копира 2 линка на неща подмятащи се по торентите .

Успех на всички , четете и се учете , не чакайте на готово , че после да не "викате неволята " за щяло и нещяло ...

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се извинявай. Случва се да се правят "мечешки услуги", а когато това има вероятност и да се конфронтира с някои правила и със съвсем реални закони....Чакаме да ни увери, че е прочел EULA  и distributive, на всички фирми пишещи драйвери.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредния човек който се опитва да замени драйверите от официалните страници със пакети от торенти и програми за автоматични обновявания и търсения . Онзи ден ми отне часове наред за справяне с проблеми възникнали след използването на DriverPack Solution  .Човека беше задал въпрос тук във форума за един драйвер , наш известен колега който напоследък препоръча въпросната програма като рекламен агент веднага му я предложил и.... система нацвакана къде ли не с "лепки " от тази идиотщина . Това което е предложил автора на темата , с риск да го заегна по някакъв начин е предложение за мързеливци и за хора който нямат и капка понятие нещата в тази област . За всеки друг човек нещата с драйверите са ясни - за около 2-3 минути си е намерил това което му трябва на официалните сайтове на производителите на съответния хардуер или машина като цяло , без значение лаптоп ли е или настолен компютър. А после казват че сме станали тъпа нация ..... Ами един човек който получава всичко на готово как да развива мисленето си ??????

Извинявам се за по-острия тон, но просто такива неща ме подлудяват , още повече че и самия автор не е положил абсолютно никакъв труд , освен да копира 2 линка на неща подмятащи се по торентите .

Успех на всички , четете и се учете , не чакайте на готово , че после да не "викате неволята " за щяло и нещяло ...

Приемам коментарът Ти професионално и Съм предложил програмата за както ти казваш мързеливци които чакат на готово и питат едни и същи въпроси къде да си истегля драивер за ..... и само пълнят форумите с излишни за мен въпроси с еднакъв отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приемам коментарът Ти професионално и Съм предложил програмата за както ти казваш мързеливци които чакат на готово и питат едни и същи въпроси къде да си истегля драивер за ..... и само пълнят форумите с излишни за мен въпроси с еднакъв отговор.

Не си разбрал правилно.

Такива програми в много случеи носят повече вреда,отколкото полза.Не че не са полезни,но в много случай потребителите им инсталират всичко което им покаже.И с това прецакват оригиналните драйвери и от там на сетне.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се извинявай. Случва се да се правят "мечешки услуги", а когато това има вероятност и да се конфронтира с някои правила и със съвсем реални закони....Чакаме да ни увери, че е прочел EULA  и distributive, на всички фирми пишещи драйвери.

Работя в сервиз за компютри и строго се придържам към правилата имам легален вин ХР/виста и 7 с оригиналните дискове.В страницата са го написали ясно че е:Our program is open source software.Distributed for FREEUnder the GNU GPL license.The site does not contain materials that are protected by copyright 

Не си разбрал правилно.

Такива програми в много случеи носят повече вреда,отколкото полза.Не че не са полезни,но в много случай потребителите им инсталират всичко което им покаже.И с това прецакват оригиналните драйвери и от там на сетне.....

Напротив дори и най-хубавата програма може да ти донесе такива мизерии и то само защото някои не си е направи труда да види как се ползва нещо и какво то ще направи а днешното поколение е толкова мързеливо че не може да бъде ако има как ще те накара и да му сложиш и драивърите и феиса да му пуснеш след това, и накрая пак няма да са доволни,а и не задължавам никого да тегли и да прави нещо,само съм споделил опит.Всеки има право да подцени какво съм написал и да се обърне към другите за помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от къде сте толкова сигурен? Немалко безплатен софтуер има специални изисквания за редистрибутиране. Те се намират в лицензното споразумение. Искате да ми кажете че сте чел всички лицензни споразумения?

Това е удобство за потребителя, както и да го гледаш. Различни компютърни списания включват различни драйвери в диска си, вие от Калдата и колегите ви от Сoфтвизия също ги включвате на сайтовете си. Както и програми като Driver Max. На страницата ви - Калдата.com вие имате и програмата Driver Max, както и най-различни драйвери. Но за нея програма не се подемат дискусии за легалността. Всъщност повечето драйвери за хардуерни устройства са свободни за разпространение, backup и прочие. Доказва го фактът, че могат да бъдат намерени къде ли не, освен на официалният сайт на производителя. Това, което тази програмка прави е да автоматизира нещата. Не съм й почитател и не съм я ползвал, но изглежда удобна за потребители, които искат all in one. За сметка на това ползвам Driver Max - често помага, когато дори гугъл не може да ми даде конкретна информация за устройството. Но само тогава. Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sidopk
      Здравейте, не знам дали линковете към други сайтове са позволени, но имам абсолютно същия проблем като този: https://www.drivereasy.com/knowledge/fix-error-no-amd-graphics-driver-is-installed/

Допълнителната информация, която мога да дам, е че при включването на компютъра ми даде BSOD с грешка 0x00000116 (като преди това си работеше нормално и нямаше никакви индикации, освен в батълнет приложението за игри, където ми казваше, че драйвера е стар, но всичко вървеше). През сейф мод се подкарваше нормално, като двете видео карти стояха с иконки, с удивителен знак, като на снимката. Пробвах много драйвери, дисейбъл, ънинстал, преинсталирах и уиндоуси, като при Win10 след инсталирането драйверите ги захапа и всичко тръгна нормално, но след 1-2 рестарта на лаптопа пак се показа BSOD. В момента съм с Win 7 и не съм инсталирал драйвери. След преинсталациите, когато не захапваше драйверите всичко си вървеше (явно което не се рендира през видеокартите) HD  видео, клипове, филми, приложения във фейсбук. Ако някой има идеи или се е сблъсквал с това, ще се радвам да чуя мнения. Оставам на линия за още допълнителна информация. Благодаря предварително и хубав ден
    • от Живко Раев
      Здравейте,
      моят компютър е MAC mini с инталиран последна версия на IOS. Имам скренер Canon Lide 20.
      Въпросът ми е възможно ли е да се намери програма, която да разчете драйверите и скенера да заработи?
      Мисля че проблема е в 32 и 64 битовите четения на програмите.
    • от cybercop
      Ако някой ползва драйвър на Nvidia, свален, като .run файл от официалната страница, моля да ми каже, задължително ли е убиването на X сървъра по време на инсталацията. Става въпрос за 340 драйвър, който ползвам за G210 на най- експлоатираната си машина. Другото, което ме интересува е, има ли ограничения за ядрото. Конкретно ме интересува 2.6.32.ххх. В новите дистрибуции, инсталирам драйвърите от хранилищата и не ми се е налагало да ги свалям от външен източник. Не убивам и графичния сървър, а само рестартирам машината.
      Благодаря предварително за отговорите !
    • от GODzillata
      Привет!
      Телевизорът е свързан с компа чрез кабел в LAN мрежа и си гледам филмите на тв-то *.avi филми без проблеми, докато *.mkv да речем, ги пускам през HDMI кабела.
      НО - някои домашни клипове, правени с телефон или камера и след това са минали през render на Sony Vegas - нямат звук през LAN-a, докато през HDMI имат.
      Какъв може да е проблема?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.