Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Понеже и аз от известно време се оглеждам и ослушвам за нова слушалка си позволявам да предложа нещо, което попадна на моето полезрение - все още е неизпробвано лично от мен, затова засега само връзката, скоро може и повече. :)

Линк.

Редактирано от RefreshMe (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за Core Duos. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже и аз от известно време се оглеждам и ослушвам за нова слушалка си позволявам да предложа нещо, което попадна на моето полезрение - все още е неизпробвано лично от мен, затова засега само връзката, скоро може и повече. :)

Линк.

Не само предлагаш, а и предложението е супер.

Нямам идея, защо съм го пропуснал този модел, но определено хваща окото, а и капацитета на батерията е добър (поне по цифра от показателите).

Ако утре или вторник имам време ще отида да го разцъкам в някой Технополис/Техномаркет и ще споделя впечатления.

Благодаря ти!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да споделя за избора в крайна сметка:

От снощи съм със  ZOPO ZP980 2GB RAM 32GB 5 INCH FULL HD 13 MP CAMERA MT6589T ANDROID SMARTPHONE BLACK.

Няма да посочвам сайта, но всеки може да го види като ревю или данни.

Малка промяна в плана настъпи и се оказа, че няма да си го купувам и поради това отидох на този вариант.

Благодаря на всички за мненията и отделеното време!

Ако някой се интересува от въпросния апарат, нека пита спокойно и каквото мога ще обясня и ще помогна с мнение.

Нека само натрупам малко впечатления, за да мога да споделям.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това какво общо има с темата ?

има и още как!вместо да си купува още 1 апарат,може да купи от швейцария този калъф,към който,има лентов кабел с чип

и гнезда за допълнителни сим карти от 1 до 4(+още 1,която стои във ай-фона или самсунга-андроида).така че под цената 42$ долу в ляво под самия апарат има 2 кръгчета за разцъкване описание и снимки.(кликни )с уговорката,че 42$ е за 3 сим

а за 5 сим е към 100$.извинявайте,ако не съм обяснил добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да споделя за избора в крайна сметка:От снощи съм със ZOPO ZP980 2GB RAM 32GB 5 INCH FULL HD 13 MP CAMERA MT6589T ANDROID SMARTPHONE BLACK.Няма да посочвам сайта, но всеки може да го види като ревю или данни.Малка промяна в плана настъпи и се оказа, че няма да си го купувам и поради това отидох на този вариант.Благодаря на всички за мненията и отделеното време!Ако някой се интересува от въпросния апарат, нека пита спокойно и каквото мога ще обясня и ще помогна с мнение.Нека само натрупам малко впечатления, за да мога да споделям. :)

Здравей, някакви впечатления да споделиш за телефончето?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, някакви впечатления да споделиш за телефончето?

Разбира се.

Много съм доволен от апарата - работи безупречно до тук, няма бъгове, менюто е много опростено и полезно функционално, двете карти също се държат безупречно.

Батерията относително стабилно кара по 2 дни с доста говорене и по-малко ръчкане на интернет, а като спра интернета и Wi-Fi кара по 4-5-6 дни в зависимост от количеството разговори.

Питай нещо друго, ако те интересува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор ! Gps -а как се държи и компаса ме интересува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор ! Gps -а как се държи и компаса ме интересува.

Тук не мога да съм ти много полезен, защото съм го пускал GPS-а 1-2 пъти и то за по малко да видя, че работи.

Не съм качвал и навигация, защото основния ми апарат е друг, а този го ползвам най-вече за разговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.