Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Поразгледах няколко теми, но не намерих пълна информация.Като цяло като си направиш един сайт, успееш да го популяризираш, хората започнат често да влизат и т.н.какви са всичките ти възможности да правиш пари от него и как става номера? Всичко ли е само до рекламни банери или има и други начини?

Питам понеже смятам да пръсна едни пари за направата и рекламата на сайт, който се надявам да стане популярен и искам горе долу да съм наясно по какъв начин и до какъв период може да очаквам да получа левче от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поразгледах няколко теми, но не намерих пълна информация.Като цяло като си направиш един сайт, успееш да го популяризираш, хората започнат често да влизат и т.н.какви са всичките ти възможности да правиш пари от него и как става номера? Всичко ли е само до рекламни банери или има и други начини?

Питам понеже смятам да пръсна едни пари за направата и рекламата на сайт, който се надявам да стане популярен и искам горе долу да съм наясно по какъв начин и до какъв период може да очаквам да получа левче от него.

Дали ще печелиш от сайта си много зависи как ще го направиш,и как ще го поддържаш.Имам напредвид информацията която публикуваш в него.Но първо трябва да те индексират търсачките.След като те индексират и се види за евентуалните рекламодатели,че имаш еди колкоси броя посетители(уникални) на ден тогава ще ти излезат и офертите.Но знай,че много зависи с каква насоченост ще е.И процеса е много бавен и разходите не са малки.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото знам начинът е от реклами, независимо дали само банери или така досадните прозорци които се отварят сами, изкачат от някъде и т.н. и те вбесяват понякога. Пусни един линк към сайта да го видим става ли  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтът за момента е само като идея, която замислям от известно време, но е свързан с нещо, от което разбирам и от което смятам, че хората ще се заинтересуват.Става въпрос за спортни прогнози,стратегии и т.н.

Наясно съм, че направата на сайта е изключително важна стъпка и точно за това съм решил да заплатя на фирма, за да е доизпипано всичко.Относно информацията в него, това ще е до мен.Смея да твърдя, че съм много добре подготвен в тази сфера и надявам се ще успявам да подържам сайта активен.Но както във всичко, в което влагаш пари, искаш да знаеш дали тези пари имат някаква възвръщаемост и в какъв период.

"След като те индексират и се види за евентуалните рекламодатели,че имаш еди колкоси броя посетители(уникални) на ден тогава ще ти излезат и офертите."

Това до колкото разбирам е след един период от време, в който сайтът се е разпостранил и има вече една добра посещаемост, нали така? А преди да се стигне до този момент, има ли начин да се вадят пари? Например тези реклами, за които @totkov спомена, или гугъл рекламите, при тях как стои положението?

Редактирано от Strandja23 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А преди да се стигне до този момент, има ли начин да се вадят пари? Например тези реклами, за които @totkov спомена, или гугъл рекламите, при тях как стои положението?

Рекламите които пускаш в сайта си чрез google или други такива са вятър работа.Трябва да те потърсят рекламодатели.Но за тази цел се иска много търпение.А виждам,че искаш да стане с магическа пръчка още от създаването на сайта.Ако си Хари Потър може но иначе не.Всичко зависи от това как ще ти го конструира и конфигурира фирмата на която ще платиш.Аз си го правя сам и ми е отнело 2 години за да започна да изкарвам нещо.Не е много,но го правя в свободното си време.Предполагам,че при теб ще отнеме поне от 6 до 8 месеца(щом си плащаш) за да започнеш да вадиш нещо(не да избиеш разходите които си направи).Но това е много относително.Факторите които влиаят са много.Няма точна формула приятел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтове за такива неща има много. Докато набереш необходимите посетители ще мине доста време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом като сайта ще е за прогнози на мачове (аз като заклет комарджия ползвам доста такива) мога да ти кажа, че активността на сайта зависи от верността на прогнозите. Ако аз прочета вярна прогноза и заложа на мача и спечеля пари със сигурност ще се върна и дори ще го препоръчам на приятелите си, но ако загубя едва ли ще отворя салто повторно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом като сайта ще е за прогнози на мачове (аз като заклет комарджия ползвам доста такива) мога да ти кажа, че активността на сайта зависи от верността на прогнозите. Ако аз прочета вярна прогноза и заложа на мача и спечеля пари със сигурност ще се върна и дори ще го препоръчам на приятелите си, но ако загубя едва ли ще отворя салто повторно.

:D 

А даваш ли си сметка, че ако собственикът на сайта е толкова добър, че винаги да дава точни прогнози, няма да се занимава със сайтове, а ще печели директно от залагания за себе си?... ;)

Тези сайтове са за баламите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.