Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Strandja23

Пари от сайт?

Препоръчан отговор

Поразгледах няколко теми, но не намерих пълна информация.Като цяло като си направиш един сайт, успееш да го популяризираш, хората започнат често да влизат и т.н.какви са всичките ти възможности да правиш пари от него и как става номера? Всичко ли е само до рекламни банери или има и други начини?

Питам понеже смятам да пръсна едни пари за направата и рекламата на сайт, който се надявам да стане популярен и искам горе долу да съм наясно по какъв начин и до какъв период може да очаквам да получа левче от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поразгледах няколко теми, но не намерих пълна информация.Като цяло като си направиш един сайт, успееш да го популяризираш, хората започнат често да влизат и т.н.какви са всичките ти възможности да правиш пари от него и как става номера? Всичко ли е само до рекламни банери или има и други начини?

Питам понеже смятам да пръсна едни пари за направата и рекламата на сайт, който се надявам да стане популярен и искам горе долу да съм наясно по какъв начин и до какъв период може да очаквам да получа левче от него.

Дали ще печелиш от сайта си много зависи как ще го направиш,и как ще го поддържаш.Имам напредвид информацията която публикуваш в него.Но първо трябва да те индексират търсачките.След като те индексират и се види за евентуалните рекламодатели,че имаш еди колкоси броя посетители(уникални) на ден тогава ще ти излезат и офертите.Но знай,че много зависи с каква насоченост ще е.И процеса е много бавен и разходите не са малки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото знам начинът е от реклами, независимо дали само банери или така досадните прозорци които се отварят сами, изкачат от някъде и т.н. и те вбесяват понякога. Пусни един линк към сайта да го видим става ли  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтът за момента е само като идея, която замислям от известно време, но е свързан с нещо, от което разбирам и от което смятам, че хората ще се заинтересуват.Става въпрос за спортни прогнози,стратегии и т.н.

Наясно съм, че направата на сайта е изключително важна стъпка и точно за това съм решил да заплатя на фирма, за да е доизпипано всичко.Относно информацията в него, това ще е до мен.Смея да твърдя, че съм много добре подготвен в тази сфера и надявам се ще успявам да подържам сайта активен.Но както във всичко, в което влагаш пари, искаш да знаеш дали тези пари имат някаква възвръщаемост и в какъв период.

"След като те индексират и се види за евентуалните рекламодатели,че имаш еди колкоси броя посетители(уникални) на ден тогава ще ти излезат и офертите."

Това до колкото разбирам е след един период от време, в който сайтът се е разпостранил и има вече една добра посещаемост, нали така? А преди да се стигне до този момент, има ли начин да се вадят пари? Например тези реклами, за които @totkov спомена, или гугъл рекламите, при тях как стои положението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А преди да се стигне до този момент, има ли начин да се вадят пари? Например тези реклами, за които @totkov спомена, или гугъл рекламите, при тях как стои положението?

Рекламите които пускаш в сайта си чрез google или други такива са вятър работа.Трябва да те потърсят рекламодатели.Но за тази цел се иска много търпение.А виждам,че искаш да стане с магическа пръчка още от създаването на сайта.Ако си Хари Потър може но иначе не.Всичко зависи от това как ще ти го конструира и конфигурира фирмата на която ще платиш.Аз си го правя сам и ми е отнело 2 години за да започна да изкарвам нещо.Не е много,но го правя в свободното си време.Предполагам,че при теб ще отнеме поне от 6 до 8 месеца(щом си плащаш) за да започнеш да вадиш нещо(не да избиеш разходите които си направи).Но това е много относително.Факторите които влиаят са много.Няма точна формула приятел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтове за такива неща има много. Докато набереш необходимите посетители ще мине доста време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом като сайта ще е за прогнози на мачове (аз като заклет комарджия ползвам доста такива) мога да ти кажа, че активността на сайта зависи от верността на прогнозите. Ако аз прочета вярна прогноза и заложа на мача и спечеля пари със сигурност ще се върна и дори ще го препоръчам на приятелите си, но ако загубя едва ли ще отворя салто повторно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом като сайта ще е за прогнози на мачове (аз като заклет комарджия ползвам доста такива) мога да ти кажа, че активността на сайта зависи от верността на прогнозите. Ако аз прочета вярна прогноза и заложа на мача и спечеля пари със сигурност ще се върна и дори ще го препоръчам на приятелите си, но ако загубя едва ли ще отворя салто повторно.

:D 

А даваш ли си сметка, че ако собственикът на сайта е толкова добър, че винаги да дава точни прогнози, няма да се занимава със сайтове, а ще печели директно от залагания за себе си?... ;)

Тези сайтове са за баламите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.