Премини към съдържанието
kokomil

Пол Уокър, актьор от "Бързи и яростни", загина в катастрофа

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Актьорът Пол Уокър, известен с участието си в поредицата филми "Бързи и яростни", загина в събота следобед в автомобилен инцидент в Санта Кларита, щата Калифорния. 

Той бе на 40 години и според сайта за светски новини TMZ колата, с която е пътувал, е излетяла от пътя и се е блъснала в дърво.

Уокър е пътувал до шофьора, който е бил негов приятел. Червеното спортно порше се е запалило и двамата са загинали на място.

Новината бе потвърдена в социалните мрежи от продуцентската компания "Ню риджънси" и в съобщение на неговата страница във "Фейсбук".

Катастрофата е станала по време на благотворително събитие в полза на основаната с негова помощ организация Reach Out Worldwid.

От "Юнивърсъл студиос" заявиха: "Пол беше наистина обичан и уважаван член на нашето семейство в продължение на 14 години и загубата му е тежък удар за всички нас, за всички, участващи във филмите "Бързи и яростни", както и за безбройните почитатели."

Според вестник "Ю Ес Ей Тудей" Уокър е бил вкъщи по празниците за Деня на благодарността и се е трябвало да се появи следващата седмица за снимките на седмия филм от поредицата.

източник : www.dnevnik.bg

Публикувано изображение

This photo, sent out on Nov. 29, was the last tweeted from Paul Walker's account before his death, showing him with co-starts Tyrese Gibson and Vin Diesel: "The boys are back. Will you be ready? - #TeamPW #FastFridays."

Публикувано изображение

През 1998 като агент Brian O`Connor се обляга на култов Nissan Skyline GTR в сцена от " Бързи и яростни ".

Мястото на инцидента

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

снимки : Twiittter

Редактирано от kokomil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм казвал, че няма справедливост на този свят.

Не може да участваш в благотворителна инициатива и да загинеш по такъв начин, просто не може...

Харесвах го...

Да почива в мир!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да кажа освен,че бе един от любимите ми актьори наистина.Много,много нелепа смърт.Каква ирония на съдбата-да загинеш при катастрофа след като си участвал във филм като Бързи и яростни!Мисля да гледам днес филм с негово участие.

Мир на душата му!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също много го харесвах

Почивай в мир, Пол

Светъл път до Бог !

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светла му памет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо това четях в Yahoo и даже помислих, че е шега. Още не мога да повярвам и незнаех, че има тема и тук. Много много жалко...млад и талантлив човек, който имаше какво да даде още в актьорския занаят. 7-ма серия няма да е същата без него (ако изобщо я пуснат), а всички титани щяха да участват.

Почивай в мир! :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мир на праха му. Да почива в мир.

п.п. Поршето е трудно за разпознаване. Нищо не се споменава за скорост !

Много рядко оставям да ме возят, трябва зверски да ми се спи от преумора и в момента в който седна на мястото на смъртника и сън не ме хваща и се търся спирачката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разпространяват любителски видеокадри на случаен минувач, където се вижда горящото Порше.

http://tmz.vo.llnwd.net/o28/2013-12/01/0_9nu86t9n_0_ap06q6nr_1.mp4

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онзи знак, на който пише 15MPH, до който се е блъснало поршето какво ли означава.  И с колко ли е карал приятелят му за да е колата в такова състояние. А господата, направили видеото - седят, снимат и си гледат сеир, и въобще не се сещат да проверят дали има хора в колата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пол Уокър е жив!

Снимка на Пол Уокър подлуди Фейсбук потребителите.

На снимка се вижда Уокър с белези и рани като тези от зловещия инцидент преди дни, в който той почина, но жив и раздаващ автографи, пише „24 часа“.

Под фотоса стои следният текст:

„СНИМКАТА Е НАПРАВЕНА ТОЗИ СЛЕДОБЕД !!! (Всичко това е направено, за да стане филмът по-гледан). Днес един американец твърди, че е видял P.Walker в Los Angeles и му е подписал автограф. И е казал на големите медии  да не вярват на това, че e починал, защото това е билa заснета сцена от филма Fast Furious 7 и можете да видите в края на филма как Paul излиза от болницата с песента ,,Six-Days''.. !!! Дали е истина?“

Дали това е зловеща шега, фенска истерия по любимия на много киномани актьор, или истина, времето ще покаже.

Публикувано изображение

http://novinite.bg/articles/57885/Fejsbuk-poludya-Pol-Uokar-e-jiv

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След тази са се появили още две снимки. Прочетох някъде, че са разпознати - снимките са от април тази година или нещо подобно.

http://www.kliuki.bg/301932/istina-za-pol-uokar/

Абсурдно е да се спекулира с такова нещо.

Дано почива в мир !

Редактирано от shefkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.