Премини към съдържанието
dzaabo

Усилване на на скорост интернет

Препоръчан отговор

Здравейте . Имам лекичък проблем с доставчика си на интернет .

Плащам за една скорост но не получавам и половината от договореното и започват едни разправий /това е познато на всеки / :Д  Тези трябва дя си сменят кабели тъй като са стари и не си поддържат и суйчовете и даже не се и учудвам ако пускат и по - нисък трафик .Та мисълта ми е за някоя програма дето поне малко усилва нета . Ясно ми е че каквото пуснат от там няма как да се засили но идеята ми е ако има изгърмяли суйчове по трасето да мога да си вдигна поне малко нета за да мога да работя както трябва с компа си .За тези дето ще ме посъветват да си сменя доставчика ...Няма как да стане .Аз съм в село и за съжаление има само един и той е монополста тук .Даже ни дои с сметка САМО за нет 20 лв.На месец и не дава нищо .Фирмата няма да я спомена но ще кажа само че поддържа региона около Кнежа и част от Врачанска област .Мислех си и за флашка но тези фирми които дават качествен интернет за съжаление нямат все още обвхват при нас .А за мобилните оператори изобщо и не желая да ги коментирам . .Та ако някой има идея ...ПООООМООООЩ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава програма. Викай техниците у вас да измерят скоростта ти и да си оправят бакиите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За твое разочарование няма такъв софтуер който да направи връзката ти по-бърза . Може да прочетеш за разни настройки по регистрите , в частност за QoS Bandwidth Reserve Limit, но това гарантирано не решава каквото и да е в твоя случай .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мммммм дааааа .:)  На 99% Бях сигурен че Няма такава програма , но все пак се надявах нещо да изкочи .Даже и доста рових из нета но излизат само за безжични мрежи .Идвали са много пъти в нас и не можем да се разберем .Последният път като чух дежурното че ми е от компа направо побеснях .Накарах ги да излязат навън и да направят замерване с техния директно с кабел от стълба :) :) :) .Резултата беше трагичен и на техния .Тогава ги посъветвах да си изхвърлят компа щото не им работи / поне успяха да схванат иронията че бил моя комп / . Не си мърдат пръстите а прибират само парите .На мен ми трябва интернет и не мога да се изключа .БЛАГОДАРЯ  ви за отговорите и съветите . Явно ще чакам някои от големите и коректни  доставчици да си увеличат обхвата и в нашия регион и да си сложа флашка .

Пак едно голямо мерси :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.