Премини към съдържанието
bate_dydo

Проблем с Таблет Престижио

Препоръчан отговор

Таблета е Престижио Мултипад -PMP5580C DUO...............поне това пише на гърба.

От два дена постоянно дава проблеми, не може да се влезе в нета през браузъра, уж от приложенията деинсталирам някои, а след рестартиране виждам, че отново са си там. По време на деинсталирането ми се появяват разни съобщения - За съжаление Гугъл плей спря, За съжаление браузърът спря, За съжаление системата андроид спря, За съжаление еди какво си спря и т.н. Появяват се едно след друго и аз само давам "ОК" и така. Също така, нещо не знам от къде да видя датите на последно инсталираните приложения, та да не е някое от тях причината, та по този начин последните да ги деинсталирам. А децата ровят всеки ден по него и вече не мога да му хвана края какво става и кое кога е слагано. Махнах там отметката от настройките, че е позволено сваляне и НЕ от магазина. То те освен в него не влизат кой знае къде, ама е възможно да са писали някоя игра през гугала и да са задали инсталиране.

Ако крайната мярка е ресет, ясно, ама ако може и по друг начин нещо да направя, ако сте попадали на подобен проблем :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В самия таблет си имам настройки за ресет - рестартиране на фабричните настройки. От друга страна чета за нещо друго-ресет чрез задържане на бутона на звука + този за включване. Едното просто връща настройките, а другото явно чисти всичко. То и при първото трие де, ама.........

Иначе на чавките съм дал отметки Създаване на резервно копие и Автоматично възстановяване на данните от резервното копие.

Ресетнах го от настройките и сега вече всичко е на 6.

Редактирано от bate_dydo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.