Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

Проблем с десктопа в Уин 7

Препоръчан отговор

Без да съм барал никакви настройки днес иконите на десктопа ми станаха по-малки.

Ето как изглеждаха преди: http://prikachi.com/images/133/6808133K.png

А ето сега: http://prikachi.com/images/133/6808133K.png

Пробвах да намаля резолюцията с две стъпки - от 1366х768 на 1280х768 - не станаха по-големи.

Размера на текста и обектите си е на 125%. 

Някакви идеи ка да ги направя както си бяха?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задържаш левия CTRL и със скрола на мишката правиш иконите какъвто размер си желаеш . Не пипай резолюцията такава каквато си е препоръчителната . Сложи отметката на препоръчителната стойност за размера на текста .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аха, ето как е станало. мерси. А мога ли сега като ги направих да ги заключа да не се случва неволно пак да ги намаля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

Но и да ги намалиш пак случайно - вече знаеш как да си ги оправиш :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мда. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това може ли по някакъв начин да се направи и в ХР? Пробвах с натиснат ctrl да скролирам, нищо не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За XP може, но не е толкова просто. Правил съм го едно време с външна програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.