Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

troner1

Съвет за нов телефон около 400 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги.

Бихте ли ми препоръчали телефон за около 400 лв. Този месец ми изтича договора и съм си наумил да си взимам по-модерен телефон. По принцип слушам много музика на телефона със слушалки и качеството на звука е важно за мен. За момента съм се спрял на следните модели:

Sony Xperia L

HTC Desire 500

Sony Xperia M

Прочетх едно ревю и до колкото разбрах Xperia L изкарва най-хубав звук, а и слушалките са ми на Сони. И ако ми препоръчате някакъв договор с безплатни минути към всички оператори + интернет за около 12 лева ще бъде перфектно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

HTC Desire 500+ интернет  на Виваком за 11.90. Това е моето предложение! А между двата модела на 

Sony - , модел L е по-добрият вариант. Ако имате възможност за час да поработите с тях и HTCdsire 500, ще ви направи впечатление, колко по бързо се справя Desite-то със всичко. А и процесорчето му е много по- добро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 глас за HTC Desire 500. Използвам го и съм много доволен. Струва си парите. Като единствен недостатък мога да посоча малкото вътрешна памет за приложения (1.05Gb), но според мен е достатъчна тъй като всичко друго може да бъде пренасочено към картата памет. Нямам наблюдения върху моделите на Sony, но сигурно са добри. Отиди в магазин и ги разгледай въпросните модели и си харесай който на теб най-много ти харесва, Странно е ние да избираме вместо теб като не знаем кое ти е удобно като форма и размери.

HTC Desire 500 има и версия с две сим карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията. Утре ще отида на място и ще ги тествам. Принципно питам като характеристики кой е по-добър, защото отдавна не ги следя нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

+1 глас за HTC Desire 500. Използвам го и съм много доволен. Струва си парите. Като единствен недостатък мога да посоча малкото вътрешна памет за приложения (1.05Gb), но според мен е достатъчна тъй като всичко друго може да бъде пренасочено към картата памет. Нямам наблюдения върху моделите на Sony, но сигурно са добри. Отиди в магазин и ги разгледай въпросните модели и си харесай който на теб най-много ти харесва, Странно е ние да избираме вместо теб като не знаем кое ти е удобно като форма и размери.

HTC Desire 500 има и версия с две сим карти.

Аз в подкрепа на твоето мнение ще споделя че имам и двата модела на Sony и не са това, което е Desire 500.Затова ще взема точно този модел в скоро време. А малкото вътрешна памет въобще не е проблем за такива като мен. Има си слот за допълнителна памет по избор. А от мен честито за притежавания HTC!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си слот за допълнителна памет по избор. А от мен честито за притежавания HTC!

Мерси много!

Като всяко ново нещо който и телефон да избере автора ще мине време докато му свикне и настрои според предпочитанията си. Според мен производителите трябва да хвърлят усилията си в създаването на батерии с по-голям капацитет пък ако ще и да не са Ли-Йон или Ли-Полимер.

Desire 500 e с Ли-Полимерна, но се съмнявам да държи повече от някой литиево-йонен събрат с същия капацитет батерия(1800mAh). През ноща батерията пада с около 5-6% при всичко изключено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за Sony Xperia L. Имам го телефона от около месец и половина и съм много доволен. Има повече вградена памет от HTC-то (което е доста важно ако ще инсталираш много или големи приложения), процесора, макар и двуядрен, четох че е по-мощен от на HTC-то. Има по-мощен графичен ускорител и поддържа по-високи скорости на мобилния интернет (HSPA+ 21 mbit/s). Звука наистина е доста силен и има всякакви настройки в музикалния плейър за звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за Sony Xperia L. Имам го телефона от около месец и половина и съм много доволен. Има повече вградена памет от HTC-то (което е доста важно ако ще инсталираш много или големи приложения), процесора, макар и двуядрен, четох че е по-мощен от на HTC-то. Има по-мощен графичен ускорител и поддържа по-високи скорости на мобилния интернет (HSPA+ 21 mbit/s). Звука наистина е доста силен и има всякакви настройки в музикалния плейър за звука.

Да попитам усеща ли се забавяне при стартирането на камерата и при правенето на снимки, защото четох на няколко места, че това го изтъкват като недостатък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да попитам усеща ли се забавяне при стартирането на камерата и при правенето на снимки, защото четох на няколко места, че това го изтъкват като недостатък.

При мен няма такива проблеми, но нека и колегата каже своето мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен няма такива проблеми, но нека и колегата каже своето мнение.

Не знам дали става въпрос за мен, но ще изкажа мнение за Desire 500.

Като натисна за камерата и докато хвана телефона за снимане вече е заредил и автоматично регулирал баланса на бялото. Според мен няма никакво забавяне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ги разгледах телефоните и реших да купя HTC Desire 500. Благодаря за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.