Премини към съдържанието
troner1

Съвет за нов телефон около 400 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги.

Бихте ли ми препоръчали телефон за около 400 лв. Този месец ми изтича договора и съм си наумил да си взимам по-модерен телефон. По принцип слушам много музика на телефона със слушалки и качеството на звука е важно за мен. За момента съм се спрял на следните модели:

Sony Xperia L

HTC Desire 500

Sony Xperia M

Прочетх едно ревю и до колкото разбрах Xperia L изкарва най-хубав звук, а и слушалките са ми на Сони. И ако ми препоръчате някакъв договор с безплатни минути към всички оператори + интернет за около 12 лева ще бъде перфектно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

HTC Desire 500+ интернет  на Виваком за 11.90. Това е моето предложение! А между двата модела на 

Sony - , модел L е по-добрият вариант. Ако имате възможност за час да поработите с тях и HTCdsire 500, ще ви направи впечатление, колко по бързо се справя Desite-то със всичко. А и процесорчето му е много по- добро

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 глас за HTC Desire 500. Използвам го и съм много доволен. Струва си парите. Като единствен недостатък мога да посоча малкото вътрешна памет за приложения (1.05Gb), но според мен е достатъчна тъй като всичко друго може да бъде пренасочено към картата памет. Нямам наблюдения върху моделите на Sony, но сигурно са добри. Отиди в магазин и ги разгледай въпросните модели и си харесай който на теб най-много ти харесва, Странно е ние да избираме вместо теб като не знаем кое ти е удобно като форма и размери.

HTC Desire 500 има и версия с две сим карти.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията. Утре ще отида на място и ще ги тествам. Принципно питам като характеристики кой е по-добър, защото отдавна не ги следя нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

+1 глас за HTC Desire 500. Използвам го и съм много доволен. Струва си парите. Като единствен недостатък мога да посоча малкото вътрешна памет за приложения (1.05Gb), но според мен е достатъчна тъй като всичко друго може да бъде пренасочено към картата памет. Нямам наблюдения върху моделите на Sony, но сигурно са добри. Отиди в магазин и ги разгледай въпросните модели и си харесай който на теб най-много ти харесва, Странно е ние да избираме вместо теб като не знаем кое ти е удобно като форма и размери.

HTC Desire 500 има и версия с две сим карти.

Аз в подкрепа на твоето мнение ще споделя че имам и двата модела на Sony и не са това, което е Desire 500.Затова ще взема точно този модел в скоро време. А малкото вътрешна памет въобще не е проблем за такива като мен. Има си слот за допълнителна памет по избор. А от мен честито за притежавания HTC!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си слот за допълнителна памет по избор. А от мен честито за притежавания HTC!

Мерси много!

Като всяко ново нещо който и телефон да избере автора ще мине време докато му свикне и настрои според предпочитанията си. Според мен производителите трябва да хвърлят усилията си в създаването на батерии с по-голям капацитет пък ако ще и да не са Ли-Йон или Ли-Полимер.

Desire 500 e с Ли-Полимерна, но се съмнявам да държи повече от някой литиево-йонен събрат с същия капацитет батерия(1800mAh). През ноща батерията пада с около 5-6% при всичко изключено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за Sony Xperia L. Имам го телефона от около месец и половина и съм много доволен. Има повече вградена памет от HTC-то (което е доста важно ако ще инсталираш много или големи приложения), процесора, макар и двуядрен, четох че е по-мощен от на HTC-то. Има по-мощен графичен ускорител и поддържа по-високи скорости на мобилния интернет (HSPA+ 21 mbit/s). Звука наистина е доста силен и има всякакви настройки в музикалния плейър за звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за Sony Xperia L. Имам го телефона от около месец и половина и съм много доволен. Има повече вградена памет от HTC-то (което е доста важно ако ще инсталираш много или големи приложения), процесора, макар и двуядрен, четох че е по-мощен от на HTC-то. Има по-мощен графичен ускорител и поддържа по-високи скорости на мобилния интернет (HSPA+ 21 mbit/s). Звука наистина е доста силен и има всякакви настройки в музикалния плейър за звука.

Да попитам усеща ли се забавяне при стартирането на камерата и при правенето на снимки, защото четох на няколко места, че това го изтъкват като недостатък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да попитам усеща ли се забавяне при стартирането на камерата и при правенето на снимки, защото четох на няколко места, че това го изтъкват като недостатък.

При мен няма такива проблеми, но нека и колегата каже своето мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен няма такива проблеми, но нека и колегата каже своето мнение.

Не знам дали става въпрос за мен, но ще изкажа мнение за Desire 500.

Като натисна за камерата и докато хвана телефона за снимане вече е заредил и автоматично регулирал баланса на бялото. Според мен няма никакво забавяне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ги разгледах телефоните и реших да купя HTC Desire 500. Благодаря за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.