Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

darrkbluee

Проблем с wifi връзката !

Препоръчан отговор

Здравейте ! 

Та направо към същинската част .. Вкъщи сме с рутер и двата лаптопа си работят перфектно с него .. В началото на лятото ми подариха таблет . Отначало и той си се свързваше перфектно с рутера, но през лятото не бях 2-3 месеца в нас и когато се върнах вече не можеше да се свърже. Пише че има интернет връзка всичко е ок, ноо връзка няма . С всички други рутери, безжични връзки и тн. си се свързва без проблем, но с този в къщи не иска. И двата лаптопа все още си се свързват отлично . Мисля че проблема е в настройките на рутера, но не знам как да го оправя.  Ако имате някаква идея как да го оправя ще съм супер благодарна ! 

ПП:

Мисля че през това време в което ме е нямало е сменян IP адреса. 

Благодаря предварително ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте малко повече информация ,марката и модела на рутера,както и какъв е точно таблета (като модел).

Най-лесното е да влезнете в настройките на таблета и да изтриете името на рутера (по този начин изтривате и настройките)

И като сканирате отново за безжични мрежи ще ви излезе рутера. След това въвеждате паролата на wi-fi-то на рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте малко повече информация ,марката и модела на рутера,както и какъв е точно таблета (като модел).

Най-лесното е да влезнете в настройките на таблета и да изтриете името на рутера (по този начин изтривате и настройките)

И като сканирате отново за безжични мрежи ще ви излезе рутера. След това въвеждате паролата на wi-fi-то на рутера.

Това съм го правила милиони пъти... Таблета е Prestigio, а рутера Linksys . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.