Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Benjamih

Съвет за нова видео карта

Препоръчан отговор

За новата 2014 година ще излизат по-съвременни и по-гладни игри и вече вграденото ми видео едва ли ще е достатъчно и затова ще си закупувам видео карта.Но въпроса е коя да е тя? Която да се възползва на макс от процесора.В момента съм с 8ГБ рам на 2133 мхз, Дъно ASRock FM2A75 PRO4 и процесор AMD A8-6500.Захранването е Corsair CX 430W и монитор с 1920х1080 резолюция.Насочил съм се към GTX760. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази карта трябва поне 500 W захранване с 80+ сертификат.

За новата 2014 година ще излизат по-съвременни и по-гладни игри и вече вграденото ми видео едва ли ще е достатъчно и затова ще си закупувам видео карта.Но въпроса е коя да е тя? Която да се възползва на макс от процесора.В момента съм с 8ГБ рам на 2133 мхз, Дъно ASRock FM2A75 PRO4 и процесор AMD A8-6500.Захранването е Corsair CX 430W и монитор с 1920х1080 резолюция.Насочил съм се към GTX760. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Corsair-a ще я захрани без проблем, ама процесора ще я спъва. За тоя процесор макс 7850 2ГБ или 650Ti Boost, освен ако не го клокнеш подобаващо, поне на 4GHz.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да посочите бюджета който сте готов да изхарчите за видео! http://nikem-bg.net/magazin.php?search=VIDEOCARD&p=760

Като цяло в ник3м има голям избор на 760, но трябва да определите бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора ще спъва картата както е казал людмил по горе . Няма смисъл от толкова мощна карта която няма да покаже потенциала си . Бих заложил на amd r7 260x . Като нещо балансирано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.