Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

За новата 2014 година ще излизат по-съвременни и по-гладни игри и вече вграденото ми видео едва ли ще е достатъчно и затова ще си закупувам видео карта.Но въпроса е коя да е тя? Която да се възползва на макс от процесора.В момента съм с 8ГБ рам на 2133 мхз, Дъно ASRock FM2A75 PRO4 и процесор AMD A8-6500.Захранването е Corsair CX 430W и монитор с 1920х1080 резолюция.Насочил съм се към GTX760. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази карта трябва поне 500 W захранване с 80+ сертификат.

За новата 2014 година ще излизат по-съвременни и по-гладни игри и вече вграденото ми видео едва ли ще е достатъчно и затова ще си закупувам видео карта.Но въпроса е коя да е тя? Която да се възползва на макс от процесора.В момента съм с 8ГБ рам на 2133 мхз, Дъно ASRock FM2A75 PRO4 и процесор AMD A8-6500.Захранването е Corsair CX 430W и монитор с 1920х1080 резолюция.Насочил съм се към GTX760. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Corsair-a ще я захрани без проблем, ама процесора ще я спъва. За тоя процесор макс 7850 2ГБ или 650Ti Boost, освен ако не го клокнеш подобаващо, поне на 4GHz.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да посочите бюджета който сте готов да изхарчите за видео! http://nikem-bg.net/magazin.php?search=VIDEOCARD&p=760

Като цяло в ник3м има голям избор на 760, но трябва да определите бюджета.

Редактирано от vesi990 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора ще спъва картата както е казал людмил по горе . Няма смисъл от толкова мощна карта която няма да покаже потенциала си . Бих заложил на amd r7 260x . Като нещо балансирано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.