Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Totalll

Котка спаси новородено в Кьолн

Препоръчан отговор

Котка спаси живота на новородено, изоставено на стълбите на къща в Кьолн, съобщи Ройтерс. Случката се разиграла посред нощ, а храбрата и разсъдлива котка започнала да мяучи истерично, докато събудила хората, обясни полицейският говорител.

„Животното е герой“, каза Уве Байер. „Силното мяучене е привлякло вниманието на собственика на къщата и е спасило бебето от хипотермия. Човекът отворил входната врата, за да провери защо котката издава такива звуци, и открил новороденото“, допълни говорителят.

Момченцето е отведено в болница в 5 сутринта, когато температурата навън е била около нулата. Бебето е било с лека степен на хипотермия. Според собственика на къщата до момента няма следа от майката.

0000021678-article.jpgЖивотинчето проявило завиден интелект и спасило бебето

Източник:http://dnes.bg

Е браво на котката.Заслужава награда "златна рибка" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е браво на котиту!Май и те ще ни станат едни от най-добрите приятели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам 8 котки и са много умни.Помагат ми когато се разболея.Много неша са правели за мене.Според мен те са мн добри приятели след кучетата ;);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата ми котка Джеки ме спаси от смърт и пожар.Ако не беше ме събудила през нощта,щях да се задуша в съня си,а апартамента да изгори sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...