Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

professed

Мнения за LG GSM E975 Optimus G

Препоръчан отговор

Здравейте.Реших да си купя нов смартфон и съм се спрял на LG E975 Optimus G. Какво мислите за този модел  и има ли някаква уловка за тази цена - средно 580лв. ? Характеристиките,според мен, са доста добри.Ще ви бъда много благодарен ако ми дадето коректно мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам го като втори апарат вече 3-4 месеца и мога да кажа само едно - перфектен е.

Нито се е запънал, нито е лагнал, нито е забил, нито при обаждане ми създава проблеми - аз лично нямам забележки към модела.

Цената също е добра, а и да ти кажа преди 4 месеца съм го взел за 640 - цената е паднала минимално, което също говори за добро качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам го като втори апарат вече 3-4 месеца и мога да кажа само едно - перфектен е.

Нито се е запънал, нито е лагнал, нито е забил, нито при обаждане ми създава проблеми - аз лично нямам забележки към модела.

Цената също е добра, а и да ти кажа преди 4 месеца съм го взел за 640 - цената е паднала минимално, което също говори за добро качество.

А батерията колко дълго държи и при какви условия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много зависи от условията.

Когато съм спрял всичко и пускам нета по веднъж на ден само да видя мейлите и да проверя това-онова за три минути, кара по 4 дни спосойно, че даже и пет.

С всичко пуснато и като не го спирам изобщо кара по ден и половина - два.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

страхотен телефон е . Аз го ползвам от 1 седмица и съм супер доволен . При мен батерията държи 1 ден , но много игри играя за това . 540 с доставката , без BG menu

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

страхотен телефон е . Аз го ползвам от 1 седмица и съм супер доволен . При мен батерията държи 1 ден , но много игри играя за това . 540 с доставката , без BG menu

А от кой сайт ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А надежден ли е ? Смисъл дават ли касова бележка, телефоните чисто нови ли са ? Поръчвал ли си от там ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А надежден ли е ? Смисъл дават ли касова бележка, телефоните чисто нови ли са ? Поръчвал ли си от там ?

чел съм все позитивни коментари. Пазарувал съм 1 път от тях, и това е телефона с който съм сега. Покупката беше на стойност малко над 800 лв. и честно казано останах изненадан от бързата реакция и отзивчивостта им. С телефона идва касова бележка и гаранция. Друго ако те интересува питай !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kuncavia
      Здравейте,
      От седмица имам досаден проблем с един от двата компонента. 
      Когато компютъра влезе в sleep режим и се наложи да бъде "събуден", екрана започва да премигва. Първо по бавно, след което засилва. При рестарт не се подобряват нещата, а при по-продължително изключване, проблема или изчезва до следващия sleep или просто премигва по-бавно, засилвайки се постепенно. Това ми се случва и под Ubuntu 18 и под Windows 10. Надявах се да е картата, като с 300 зора активирах вградената. Тръгна, но проблема се появява отново. По метода на изключването реших, че е монитора, но пък на вградената карта се случва адски по-рядко и ако се случи, то след 10 премигвания спира... Ни в клин, ни в ръкав... Чакам да ми донесат днес/утре един монитор, да видим дали пък няма да се окаже проблем в монитора... Засега съм махнал опцията за sleep и всичко е точно, ама до кога... 
      Въпроса ми е към хора сблъсквали се с подобен проблем да ме насочат какво да очаквам...
      Прилагам от видео от премигването в напреднала фаза 

Модела на монитора е LG IPS 277l. Имаше някаква тъпотия за пестене на енергия, която всеки път като светнеше слънце намаляваше силата на екрана и съответно увеличаваше, но е изключена отдавна, за да дава тя проблеми. Тайно се надявам, някоя настройка по монитора да е прецакана, ама на проба грешка толко... 
    • от роско царев
      Здравейте колеги , имам проблем със телефон LG ZERO H650E телефона показва само :
      -----------------------------------------------------
      DBI Apps Watchdog Reset!
      -----------------------------------------------------
        DemiGod Crash Handler : DBI Apps Watchdog Reset!
       Please do following action .
      1) Dload Mode. Please connect Usb
      2) Get the ram dump image using QPST Configuration .
       If you want to Reboot , Press Volume Up or Down , and Hold a second
      ------------------------------------------------------
      Board info 
      rev. :1,1 serial : 15c5d73951abe015
      secure boot : disabled
      --------------------------------------------------------
      ----------------------------------------------------------
      Jump to Dload Mode .

Ако някой знае как да го оправя ще съм му благодарен !
      не става със Start buton + Volume Down
      а със Volume UP отива във Download mode
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от asdfj
      Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Моника Колева е R&B изпълнителка по-известна в интернет пространството със своите кавъри и авторски парчета.
      Моника Колева има 2 микстейпа/албума реализирани до сега, които записва в студиото си и обработва сама. 
      Първият микстейп се казва “She” и го пуска през края на 2015. Можете да го намерите в сайта на datpiff.com , както и на официалния й YouTube канал.
      Втория микстейп със заглавие “Sensual Seven” пуска през лятото на 2017 в канала си в YouTube за безплатно слушане за своите фенове.
      Също през 2017 Моника пуска първото си българско парче със заглавие „Проблем“. Парчето можете да чуете тук: https://youtu.be/KxtQmDMY2sg 
      По-късно през есента се появява на бял свят и ремикса, който е продуциран от M&M Beat'z x Tarky: https://youtu.be/exJXBR7_RuI

Последвайте Моника Колева:
      В YouTube https://www.youtube.com/user/sheeee33/featured
      В Instagram @kolevamon

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.