Премини към съдържанието
Jayminx

Samsung Galaxy s3 I9300 update проблем.

Препоръчан отговор

Проблемът ми е, че съм с версия 4.1.2 и немога нито на 4.2.2 нито на 4.3 да ъпдейтна .. изтеглих си даже и Киес и там ми дава, че съм с най-новата версия !! Телефонът е от Швейцария (Swisscom) модел GT-I9300 ! Гледах начини чрез Odin и download режим на Галакси, но си мисля, че телефона трябва да е хакнат, а аз не искам да го правя или да поемам рискове ! Даже един мой приятел с S2 е с версия 4.2.2 и ми се хили ! Когато дам от настройки и About Device -> Update ми дава пак, че съм с най-новите ъпдейти когато не е така !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ... какъв всъщност е проблемът? Телефонът ти в момента не работи добре ли? Или мислиш, че като му сложиш по-нова версия, ще стане супер телефон?

Ъпдейтите се пускат по райони. Или чакаш да излезе официален за твоя, или руутваш, и слагаш някакъв ROM с Odin. На твоя отговорност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Европа това е последната версия. Ако искаш да го ъпдейтнеш ще трябва да го руутнеш и да го флашнеш с Odin. Няма да излезе, че имаш ъпдейт, ако телефона е отключван от този оператор, а ти не го използваш с негова карта.

П.П: Да не тръгнеш да го флашваш, че ако си го отключвал или ще го брикнеш, или ще се наложи пак да го отключваш

Редактирано от Kehatoc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво значение има толкова една по-нова версия. Функционалността е същата и приложенията са същите. За една цифричка ли била цялата работа.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво значение има толкова една по-нова версия. Функционалността е същата и приложенията са същите. За една цифричка ли била цялата работа.?

Дори не е и цифричката- Samsung му прецакват работата и бързината с всеки нов TouchWiz ...

Даже един мой приятел с S2 е с версия 4.2.2 и ми се хили !

Този твой приятел е флашнал неофициален ROM, защото Samsung зарязаха легендата- S II, който е със същия хардуер като на S II Plus. Plus ще го ъпдейтват, а S II стигна до тук- 4.1.2 с TouchWiz 5 (май).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе хора, аз ви питам нещо, а вие ми се правите тук на много отворени .. не ви карам да се изказвате кой какво мисли за update-овете, просто питах защото искам да го update-на тоя телефон и всички ми скочихте ! Като ще се правите на много важни по-добре недейте писа ! А за тези които са решили да ми отговорят поне им благодаря за отнетите 2 минути от безценния им живот !

Заключете темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успокойте малко страстите тука. Колегите са ви казали, че смисъл от ъпдейт няма, но вие си знаете своему, дори са ви обяснили защо няма такъв ъпдейт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе хора, аз ви питам нещо, а вие ми се правите тук на много отворени .. не ви карам да се изказвате кой какво мисли за update-овете, просто питах защото искам да го update-на тоя телефон и всички ми скочихте ! Като ще се правите на много важни по-добре недейте писа ! А за тези които са решили да ми отговорят поне им благодаря за отнетите 2 минути от безценния им живот !

Заключете темата.

Никой не ти е скочил, а всички се втурнаха да ти помагат - малка разлика, но съществена.

Дай малко по-кротко и по същество и не се притеснявай да питаш каквото искаш, но уважавай труда на помагащите.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заключете темата.

Добре, доста хора отговориха това, което мислят. Тук всеки изразява мнение и си помагаме. В Kaldata работим взаимно ! Аз ти отговорих по темата, а сега остана и да не уважаваш труда ни !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заключете темата.

Има официален 4.3, но от самсунг го спряха понеже има много бъгове. Можеш да си сложиш custom rom, ако искаш по-нова версия или изчакай от самсунг да оправят бъговете в официалния ром.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има официален 4.3, но от самсунг го спряха понеже има много бъгове. Можеш да си сложиш custom rom, ако искаш по-нова версия или изчакай от самсунг да оправят бъговете в официалния ром.

За да е по- сигурен да изчака официалния ! И с къстъм е вариант, но просто може да прецака нещо, а като гледам как обяснява незнам... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей младеж, я ми кажи ако утре тоя твоя приятел хване гъбички на оная работа, и ти се хили... пак ли ще искаш да си като него?

най-тъпата младеж която някога е съществувала...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да попитам ще излиза ли 4.4 андроид за s3.Благодаря

Няма шанс да излезе ! Имат си S4 и скоро сигурно S5 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Один няма никакъв проблем да си флашнеш новия ром и става лесно и бързо...Сваляш си някой 4.3 от sammobile,включваш даунлоад режим и всичко свършва за 5 мин.Нищо не се рутва,брояча ти остава на нула -всичко е ОК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Один няма никакъв проблем да си флашнеш новия ром и става лесно и бързо...Сваляш си някой 4.3 от sammobile,включваш даунлоад режим и всичко свършва за 5 мин.Нищо не се рутва,брояча ти остава на нула -всичко е ОК

А затрива ли някакви данни? Или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А затрива ли някакви данни? Или?

Тъй като се изисква Hard Reset, как мислиш ? (Да). Има Backup през Kies за тази работа. Редактирано от Kehatoc (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.