Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dinque

ASUS ROG g75vx - Заслужава ли си?

Препоръчан отговор

От доста време се чудя какъв 17 инчов лаптоп да закупя с бюджет около 2000лв. И Всеки ден си меня мнението . Идеята ми е да играя по 2 часа на вечер някоя друга игричка след като се прибера от работа. 

Сега съм на вълна този модел : asus-g75vx и мисля да се спирам на него , че ми писна. :)

Ще се радвам за мнения и отзиви! (качество , цена и.т.н.)

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не се чуди щом имаш парите -лаптопа си заслужава отвсякъде :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,Самото окончание "ROG" означава "Republic of Gamers". Лаптопа е предназначен за игри, тааа, какво има да се чудиш? Имаш парите, имаш желанието, има и за какво да го ползваш, няма да е коледна украса просто.Това е една от малкото теми, в които препоръчваме лаптоп за игри, като ти, като питащ, даже си си го избрал :)Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е хубав но аз за тия пари си взех лаптопа от подписа :) Аз като ще купувам гледам да купя възможно най новото а модела показан от теб е миналогодишен. :) На ROG охлаждането би трябвало да е по стабилно и има по голям монитор. На Lenovo-то има един минус, че втората видео карта е на мястото на CD-то и охлаждането малко духа в ръката :) ако натоварването е много голямо, макар че до сега почти не съм успявал да натоваря лаптопа много :) BF3 върви на ultra 1366х768 с около 80 fps, a новото NFS на ultra почти не се усеща да товари :)

И аз харесвам ROG но новите модели почват от 2500лв и не ми се даваха чак толкова много пари за лаптоп. На мен ми е достатъчно 15.6" и даже не ми трябва да е full hd, затова и моя лаптоп е с hd ready display :). Не мисля че ще сбъркаш с избора ако купиш ROG-a, лично на мен на живо ми харесва повече от Alianware който е доста по скъп за сходни параметри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, като гледам параметрите и цената, а и както колегата каза - това вече е старото поколение на тези машини - аз бих дал една идея отгоре и да си взема новия:

- Asus G750JW-T4031 - пък после можеш да си го надграждаш колкото си искаш ( SSD / памет и пр. )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.