Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

epicwolfdeath

Предложение за гейлърски компютър.

Препоръчан отговор

Здравейте! Мисля да си купувам лаптоп, но да е геймърски. Имам предвид игрите като League of Legends да вървят що годе перфектно. Минимлно да е с 4GB RAM и да има общо в двата диска памет около 200-500 GB.

Парите с, които разполагам са 900-1000 лв.

Благодаря предварително.

Също да попитам какво мислите за този -

ASUS K55VD-SX700

И също извинете за грешката в темта просто пиша коментара от телефон.

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS
2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари ще е по-добре настолен компютър. Ще се справя доста по-добре от лаптоп!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата го е казал най-точно: За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв.

Това, което си го замислил няма да се получи, а и Нико_ също ти е дал добър съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако под гейминг се разбира белот, пинбол или някоя игра излезнала преди 2006-та година, вероятно ще успеете да си намерите "геймърски лаптоп". С Leage of Legends, може и да се справи, но ако ще играете нещо по-тежко от нея се насочете към настолен компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Мисля да си купувам лаптоп, но да е геймърски. Имам предвид игрите като League of Legends да вървят що годе перфектно. Минимлно да е с 4GB RAM и да има общо в двата диска памет около 200-500 GB.

Парите с, които разполагам са 900-1000 лв.

Благодаря предварително.

Също да попитам какво мислите за този - http://www.technopolis.bg/b2c/details/511409/P11010101/Prenosim-kompyutar-ASUS-K55VD-SX700

И също извинете за грешката в темта просто пиша коментара от телефон.

Така написано заглавието се разбира настолен компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! По тежко не мисля. Просто нещо, което да е мобилно. И ми се иска да играя League of Legends с повече от 15 FPS. Това беше нещо, с което дори старият ми лаптоп - ACER ASPIRE 5315 се справяше добре докато не бъгяса и не се скапа.

Просто ми трябва нещо, което да струва 900-1000 лева, да е мобилно и да плейкам лигата и, някои други леки игри, като дота. Може пък и World of Warcraft да пробвам въпреки, че не е лека игра. Имах приятел на, който лаптопа му беше върха, но не поддържаме вече никаква връзка. Моля препоръчайте ми нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! По тежко не мисля. Просто нещо, което да е мобилно. И ми се иска да играя League of Legends с повече от 15 FPS. Това беше нещо, с което дори старият ми лаптоп - ACER ASPIRE 5315 се справяше добре докато не бъгяса и не се скапа. Просто ми трябва нещо, което да струва 900-1000 лева, да е мобилно и да плейкам лигата и, някои други леки игри, като дота. Може пък и World of Warcraft да пробвам въпреки, че не е лека игра. Имах приятел на, който лаптопа му беше върха, но не поддържаме вече никаква връзка. Моля препоръчайте ми нещо подобно.

lenovo-z510-chocolate

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е зле! Може да се обмисли като вариант. Смятате ли обаче, че ще мога да играя на него LoL добре?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е зле! Може да се обмисли като вариант. Смятате ли обаче, че ще мога да играя на него LoL добре?

Да!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.