Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Смених паролата на рутера от контрол панела. В момента само на настолният компютър има интернет. В момента пиша от телефона. След като смених паса, не мога да се конектна от лаптопа... Иначе с лаптопа хващам сигнала от рутера. Кликам да се логне, нито иска да въвеждам пароли нито нищо. Давам troublehost problem, и ми изписа че някакъв кабел не бил включен, но всичко е точно... Моля помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Смених паролата на рутера от контрол панела. В момента само на настолният компютър има интернет. В момента пиша от телефона. След като смених паса, не мога да се конектна от лаптопа... Иначе с лаптопа хващам сигнала от рутера. Кликам да се логне, нито иска да въвеждам пароли нито нищо. Давам troublehost problem, и ми изписа че някакъв кабел не бил включен, но всичко е точно... Моля помогнете.

Върни заводските настройки на маршрутизатора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрийте запомнения запис в настройките на безжичната мрежа

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми обясните малко по просто стъпка по стъпка, защото не съм напред с материала...

От мрежовите връзки изтриваш записа на мрежата, и се свързваш наново. Windows има навика да "помни" настройки на мрежата по дифолт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми обясниш стъпка по стъпка :) От къде да стигна до тези мрежови връзки ? Извинявам се за нахалството..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми обясните малко по просто стъпка по стъпка, защото не съм напред с материала...

http://kb.mit.edu/confluence/display/istcontrib/Windows+Vista+or+7+-+Remove+Remembered+Wireless+Networks

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато молите за помощ  пишете:

1. Модел на рутер или каквато и да е друга част от компютъра или периферията.

2. Няма да е лошо да споменете знаете ли си настройките  на мрежата за доставчика ви. Ако имате достъп  си ги препишете дали на хартия или на текстов файл.

3. Знаете ли как да си клонирате мак адреса ако се налага.

4. Какво сте пробвали да направите.

Ако спазите тези 4 точки  ще може да ви се помогне в най кратки срокове и възможно най конкретно за проблема.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.