Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

2249

Проблем със стартиране на Counter Ctrike

Препоръчан отговор

Здравейте.

Преди малко през Steam си закупих Counter Strike. В акаунта веднага се появиха Counter Strike и Counter Strike Condition Zero. От там ги свалих и инсталирах. След като ги инсталирам, обаче, имам проблем със стартирането. При самото стъртиране излиза първоначалния екран, който веднага се дели на четири и аз вижам само едната четвърт. Рестартирах компютъра, но безуспешно. Помогнете ... Прилагам снимка как изглежда първоначалния екран.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта тръгва ли на едната четвърт ? Или до там и спира ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта тръгва ли на едната четвърт ? Или до там и спира ?

Ами след като се покаже това прозорче явно играта като цяло работи, защото надписът, който се вижда, е активен и мога да цъкам върху него. Но като не виждам другата част от екрана ...

В допълнение да кажа, че имам CS Portable и тя си върви нормално.

ПП: според мен при старт играта не променя резолюцията на екрана. По подразбиране тя е 1366/768.

Лаптоп Dell Inspiron N5030 със Win 7 SP1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта трябва да има настройка за резолюцията или друг вариант денсталиране на играта и отново инсталиране, но не знам до колко ще е ефективен втория метод. Също така ти предлагам да погледнеш дали липсват драйверите на видео картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Може да пробвате така.Влезте в стийм.От горните менюта изберете - библиотека (library).Десен клик върху играта и после - свойства(не съм сигурен дали така е на български понеже ми е зададен английски език)/properties.Ще Ви се отвори нов прозорец.Там натинете - (set launch options), и задайте тези настройки ( -stretchaspect -w 640 -h 480 ).Ако това не сработи , кажете да мислим друго решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Може да пробвате така.Влезте в стийм.От горните менюта изберете - библиотека (library).Десен клик върху играта и после - свойства(не съм сигурен дали така е на български понеже ми е зададен английски език)/properties.Ще Ви се отвори нов прозорец.Там натинете - (set launch options), и задайте тези настройки ( -stretchaspect -w 640 -h 480 ).Ако това не сработи , кажете да мислим друго решение.

За съжаление и това не помага. Размерът на екрана се промени, но съотношението видима/невидима част остана. Ще потърся драйвъри от производителя за видеокартата, след това ще пробвам с деинстал/инстал ... Отправих въпрос и в общността, но до сега нямам отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е решен с помощта на koiazliwe от CS-bg.info. В настройките на зареждане през Steam се добавя

-nofbo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.