Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
markov69

Не ми стигат PCI слотовете на дъното

Препоръчан отговор

Сдобих се с нова кутия, но не предполагах, че веднага ще ме застигнат проблеми.

Това е дъното.

Проблема е следния... лана е изгорял и на единия pci слот е закачена ланка. Изходът за колонките е запушен (счупена букса) и на втория pci слот е сложена платка с audio изходи.

Изходи за слушалки от пред няма, има само за usb.

От стария комп исках да преместя тв тунера обаче няма свободни слотове.

Много ще съм благодарен, ако някой предложи някакво решение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре да си намериш на старо някое дъно сокет 775.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако автора на темата наистина иска нещо да ползва като хората , моя съвет съвпада с този на колегата писал преди мен , а именно  да си потърси друго  дъно със съответния сокет . Въпроса разбира се опира до парички , но не е толкова скъпо , та да е непоносимо . Цените варират от 50 до 70-80 лева. Просто въпрос на избор . Успех желая в начинанието .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Счупения жак може да се извади , така ще освободиш един слот . Не виждам и смисъл да се бучат разни ТВ тунери , които да ти сервират редовно сини екрани - но това си е твоя работа :) всичко това което тунера го хваща е поднесено в нета :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си играл с карфици , за 10 минути без да свалям дъното успях :) компютъра на челна стойка и доста мъка :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В червения и синия слот какво може да се включи ?

Публикувано изображение

Видеокарти ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за какво обичам пълноразмерните дъна.Ама нали сега са на мода микродъната. :hush:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като е пълноразмерно какво? ATX дъно, освен ако специално не търсиш модел с повече PCI слотове, при съвременните модели са по един-два, дори някъде съвсем липсват и пак няма да има къде да сложиш вехтия тунер. ASROCK 980DE3/U3S3 - 2 PCI слота, GB 970A-D3 - 2 PCI слота, GB F2A88X-D3H и то така, ASUS MAXIMUS VI FORMULA висок клас дъно, я изброй PCI слотовете. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.