Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Ще взимам от ем@г заради доставката и промоцията ,но ако наистина си струва може да взема и от друг сайт но цената си остава твърда 100 лева от емаг до 110.

Да е полумодулно и да издържи i5 3570k клокнат с видео карта от порядъка на 280х или 7950.(това е окончателният ми избор за ъпгрейд на пц-то)

Захранване което не е модулирано в краен случай и с пояснение закакво да го купя.

Засега съм се спрял на това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре в този случай да се насочи към този -Спецификация

Захранващ блок Cooler Master GX Bronze, 650W от Емаг -
15099лв. Отстъпка 25%
11324лв. и безплатна доставка.
Поздрави !
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, хубаво, ама авторът иска полумодулно, пък май вече никой не гледа много-много изискванията на хората.

Към автора: най-добрият ти вариант в случая е с 10-ина лв. над бюджета: Cooler Master Silent Pro M2, 520W - 120 лв. докато е намалено. Тоя Thermaltake също не е лош вариант, но новите Silent Pro си заслужават повече.

Като изключим това изискване, предложенията на колегите са добри, GX-овете са на Enhance или Seventeam, ама кодовете на продуктите не всички ги изписват и не става ясно това от emag на кой е. Ама и двата производителя са надеждни, така че ако 10-те лв. отгоре ти идват много, един GX е чудесен вариант за бюджета.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, хубаво, ама авторът иска полумодулно, пък май вече никой не гледа много-много изискванията на хората.

Към автора: най-добрият ти вариант в случая е с 10-ина лв. над бюджета: Cooler Master Silent Pro M2, 520W - 120 лв. докато е намалено. Тоя Thermaltake също не е лош вариант, но новите Silent Pro си заслужават повече.

Като изключим това изискване, предложенията на колегите са добри, GX-овете са на Enhance или Seventeam, ама кодовете на продуктите не всички ги изписват и не става ясно това от emag на кой е. Ама и двата производителя са надеждни, така че ако 10-те лв. отгоре ти идват много, един GX е чудесен вариант за бюджета.

А за горно разположение става ли? и дали ще пасне в кутията ми :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за горно разположение става ли? и дали ще пасне в кутията ми :D

Е че що да не пасне в кутията ти, която е стандартна ATX ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто ми стана интересно защото бях срещнал човек с подобен проблем. Все пак няма значение мерси за бързите отговори.

Изпросих си още 20лв и ще взема сайлент-а

Редактирано от IntelTrollinsky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.................

..............

Днес получих захранването и го сложих. Дойде малко големичко за мойта кутия и успях да го закрепя с 2 винта, дупките за другите 2 не се показват там където трябва ,а са зад корпуса добре че имах една планчица дето се захваща за кутията от вътре и стана работата.

Публикувано изображение

Редактирано от IntelTrollinsky (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено ти трябва нова кутия.. иначе поздравления за труда, дано останеш доволен от захранването.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.