Премини към съдържанието
Blue_Hulk

От Viviacom ;ми предлагат телефон до 350 лв.

Препоръчан отговор

Здр! значи баща ми е лоялен клиент на виваком и му предлагат телефони като sony xperia L, nokia lumia 625 с порадък слушалки в комплекта и др... Моите предпочитания са смартфона да поддържа android, също така и да има издръжлива батерия и да работят новите приложения, като например top eleven, футболна играта от феисбук.Според моите изисквания nokia отпада понеже е с windows 8 phone система и така остава sony-то, но ако има по-добри смартфони ще се радвам да ми ги покажете.Мерси! предварително.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точно какви модели ти предлагат от Виваком, за да можем да кажем мнения или препоръки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сонито си е достатъчно хубвао, та какво се чудите не разбирам. База за сравнение нямаме, така че това си остава вариант за сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точно какви модели ти предлагат от Виваком, за да можем да кажем мнения или препоръки.

Баща ми е разбрал, че може да си купи всеки един смартфон стига да е до около 350лв

Сонито си е достатъчно хубвао, та какво се чудите не разбирам. База за сравнение нямаме, така че това си остава вариант за сега.

И аз така си мисля, а и мисля, че за четен на книги е предостатъчен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баща ми е разбрал, че може да си купи всеки един смартфон стига да е до около 350лв

И аз така си мисля, а и мисля, че за четен на книги е предостатъчен

Вие си знаете, но така без база за сравнение е трудно да се каже. Това за 350 лв като бюджет ако го приемем, то Сонито не влиза в него. Най-добре ще е в офиса им да разгледате предложенията им.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие си знаете, но така без база за сравнение е трудно да се каже. Това за 350 лв като бюджет ако го приемем, то Сонито не влиза в него. Най-добре ще е в офиса им да разгледате предложенията им.

Както колегата каза ... Sony Xperia Z е много хубава машинка ... но наистина за 350 лв. Sony Xperia Z не влиза в този ценови клас ... но всичко на страни това е много хубава машинка ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Z ли написах?  :shock11:  исках да кажа Sony L. Според вас има ли по-добри от sony L в диапазона 350лв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vivacom! Искам да попитам sony xperia L заслужава ли си в сравнение с nokia lumia 625 с слушалки в комплекта? От vivacom ми предлагат всички модели до 350-70 лв. Ако има нещо по-добро което си заслужава, кажете! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vivacom! Искам да попитам sony xperia L заслужава ли си в сравнение с nokia lumia 625 с слушалки в комплекта? От vivacom ми предлагат всички модели до 350-70 лв. Ако има нещо по-добро което си заслужава, кажете! 

Заслужава си Сонито, но все пак както вече казах по-добре посетете офиса им за да разгледате кое е по-подходящо. Тук само може да дадем лично мнение, нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като хардуер не се различават особено, изключение е само IPS екрана и Gorilla Glass-а при Лумиата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като хардуер не се различават особено, изключение е само IPS екрана и Gorilla Glass-а при Лумиата. :)

Обаче ако взема лумиата ще мога ли да използвам безплатни приложения тъй като тя не е андроид система?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче ако взема лумиата ще мога ли да използвам безплатни приложения тъй като тя не е андроид система?

Това което го има като налично в майкрософт стора. Не съм запознат при Уиндоус как стоят нещата с приложенията.

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и за WP има безплатни приложения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и за WP има безплатни приложения.

а програма за четене на книги?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а програма за четене на книги?

Щом наблягаш на книгите, няма ли да е по-добре един таблет ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сонито има 1ГБ оперативна памет, но от друга страна нокиата има ипс дисплеи и по-хубаво снима.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом наблягаш на книгите, няма ли да е по-добре един таблет ?

То, няма да използвам телефона само за четене на книги, а и таблетите са много скъпи, имам предвид качествените таблети, а не подобия от 200-300лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То, няма да използвам телефона само за четене на книги, а и таблетите са много скъпи, имам предвид качествените таблети, а не подобия от 200-300лв.

За четене си има Kindle, Nook и т.н.! Има от тях на добри цени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е просто предложих, ти си знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска ще ходя до vivacom, понеже днеска трябва да получават нови смартфони. Ако има нещо по-добро от сонито и лумиата то тогава може да размисля. Иначе според вас ще сгреша ли ако взема сонито вместо лумиата с подърк слушалки в комплекта? Знам, че сонито има по-бърз процесор и е андройд, а лумиата има само 512МБ РАМ и е windows, а по принцип андроид системата е по-популярна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

И двата модела които сте посочил са със слушалки в комплектите. Понеже искате да е Андроид, нокиата отпада. Имам xperiaL и съм доволен, но игри на него не играя. В сравнителната таблица е написано , че и двата модела са с един и същ процесор, но честотите са различни. Явно са изпуснали накрая някоя буква, което не е никаква сравнителна таблица. Никъде не се споменава за xperiaZ , за да се пише и за него.Ако се вмества в цената xperiaSP/попитайте в магазина/ е за предпочитане пред L. Това е от мен. Друг модел, за който писах няколко пъти е  HTC Desire 500 Dual Sim. Ако е с абонаментен план, влиза в цената - 219 лева. По е добър от двата посочени от Вас модела!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата модела които сте посочил са със слушалки в комплектите. Понеже искате да е Андроид, нокиата отпада. Имам xperiaL и съм доволен, но игри на него не играя. В сравнителната таблица е написано , че и двата модела са с един и същ процесор, но честотите са различни. Явно са изпуснали накрая някоя буква, което не е никаква сравнителна таблица. Никъде не се споменава за xperiaZ , за да се пише и за него.Ако се вмества в цената xperiaSp/попитайте в магазина/ е за предпочитане пред L. Това е от мен.

Да уточня само, че за сонито не предлагат подарък слушалки или поне така мисля. Иначе, SP не е ли по-скъп тоест над 400лв. ? но дори да е така ще попитам хората какви отстъпки предлагат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.