Премини към съдържанието
badsector

Вила за нова година

Препоръчан отговор

Здравейте :) Трябва ми вила за нова година, отговаряща на следните условия :

1. Камина

2. Цена на вечер за цялата вила макс 150-180 лева.

3. Сняг.

4. За предпочитане е да е сравнително близо до София, макс 200-250 километра.

Давайте идеи и съвети, а личният опит е направо незаменим :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди около 4-5 години посред зима (голям сняг беше) съм ходил в Бели Осъм.Вилата си имаше камина и всичко необходимо за приятно изкарване на топли и уютни вечери в студените зимни нощи.Там (в Бели Осъм) има басейн с олимпийски размери с минерална вода,който работи целогодишно. Една вечер след запой даже го пробвахме,но това е друга тема :D Цялата тази приказка се намира в един ,,пръстен,,заобиколен отвсякъде от планина и гледката и чувството е невероятно.Ако обичаш спокойствие (местноста е малка-това е едно селце) и искаш истинско изживяване сред природата ,не само на самата новогодишна нощ ти препоръчвам това място.Чичко Гугъл може да те насочи да си избереш вила и т.н.т.Успех и приятно изкарване на новогодишната нощ :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Трябва ми вила за нова година, отговаряща на следните условия :

1. Камина

2. Цена на вечер за цялата вила макс 150-180 лева.

3. Сняг.

4. За предпочитане е да е сравнително близо до София, макс 200-250 километра.

Давайте идеи и съвети, а личният опит е направо незаменим :)

Доста късно си се сетил да търсиш къщи под наем!

Като за най-близко потърси имали свободни из Говедарци. Боровец на една "мерна единица" разстояние, както и Мальовица, а и там си има писта /Говедарци дали работи още и идея си нямам/.

Също така доста близо "Вили Естейт Марица" - Долна Баня, но за там забрави.

Друго прекрасно място - Рибарица - "Тихият кът" обърни внимание на последните две снимки

Успех с търсенето

Редактирано от ihm (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, Марти, че ще те разочаровам - за тези пари забравИ да намериш вила и то за Нова година.

Вървят минимум 500 лева къщи, вили за празниците, за уикенди само може за тези 150 лева.

Ако намериш някоя за 150 лева - свиркай и ние да дойдем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа на мен ми трябва нещо за под 8 човека, а обикновено варират между 8 и 20 лева на легло или от 80 до 140 лева за цялата къща. Проблемът е, че наистина всичко вече е резервирано :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа на мен ми трябва нещо за под 8 човека, а обикновено варират между 8 и 20 лева на легло или от 80 до 140 лева за цялата къща. Проблемът е, че наистина всичко вече е резервирано :(

да, така е, но не и по празниците

мани резервациите - и по-рано да беше намерил и резервирал - пак едно 500 лева най-малко

това са цените - по празниците двойно и тройно скачат

брат ми е в тези среди, него го питах

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.