Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така ... трябва ми компютърна конфигорация втора ръка за детето на един мой приятел ... обясниха ми че ще се играят игри като City Car Driving с модове и PES 2013 , 2014 , MS Office и филми ... до колкото разбрах ... избрал съм нещо такова ... ЦЪК  ЦЪК  ... моля за мнения или препоръки ... 

Благодаря !!! 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи и монитор влиза в тези пари? Аз така го разбирам от втория линк. За до към 300 лв. можеш да вземеш нови части. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи и монитор влиза в тези пари? Аз така го разбирам от втория линк. За до към 300 лв. можеш да вземеш нови части. 

Да ... трябвало да има и монитор ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че посочените от теб модели са с вградена видеокарта, която не е подходяща за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че посочените от теб модели са с вградена видеокарта, която не е подходяща за игри.

Ясно ... на мен това ми е пределно ясно ... но просто не успях да намеря по добър вариант заедно с монитор ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 307.08 лв. с ДДС
+ някой монитор втора ръка. На вграденото видео PES-а ще върви прилично. След време само се слага още една плочка РАМ. В момента парите не стигат за повече. Също може да се сложи 7730/7750, като тогава е препоръчително да се смени захранването, но пък едва ли ще има проблеми с него, тъй като са карти с ниска консумация.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 307.08 лв. с ДДС
+ някой монитор втора ръка. На вграденото видео PES-а ще върви прилично. След време само се слага още една плочка РАМ. В момента парите не стигат за повече. Също може да се сложи 7730/7750, като тогава е препоръчително да се смени захранването, но пък едва ли ще има проблеми с него, тъй като са карти с ниска консумация.

Благодаря ти колега ... страхотно предложение ... погледнах Celeron а и вграденото видео ... ами както каза за сега да ги подкарва на по скромни настройки ... аз имам наоколо няколко плочки DDR3 ... ще взема да му дам двечки по 2 GB и ще икономисаме около 60 лв. още за някой по хубав монитор ... 

Благодаря !!! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 335.91 лв. с ДДС
Линк:
http://nikem-bg.net/cart/49910p1r50036p1r1038p1r49096p1r33795p1rf.html 
Видеото е добро (макар и вградено) и ще вади добри кадри на повечето игри със средни настройки. За тези пари е за предпочитане да се вземе AMD платформа с вградено видео защото е много по-добро от интелските

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:

Обща стойност - 335.91 лв. с ДДС
Линк:
http://nikem-bg.net/cart/49910p1r50036p1r1038p1r49096p1r33795p1rf.html Видеото е добро (макар и вградено) и ще вади добри кадри на повечето игри със средни настройки. За тези пари е за предпочитане да се вземе AMD платформа с вградено видео защото е много по-добро от интелските

Благодаря ти колега ... но така не останаха пари за монитор ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.