Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

PETFOR

Някой има ли опит с "Nikem Net" ?

Препоръчан отговор

Добър ден,искам да попитам за Nikem nEt дали са добра фирма, тъй като мовия ми компютър вероятно ще го сглобя от там.Заради това питам дали са добри специалисти - да не дават дефектни части и т.н.Ако някой от Вас има опит с тази фирма -моля, споделете мнението си.Благодаря Ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коректни са, да. Аз поне съм нямал проблеми. Можеш да поръчваш смело. Погледни и sky.bg

п.п. При първа възможност си оправи темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коректни са, но темата ти въобще не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коректни са. В събота вечрта си поръчах една Sapphire-ка HD7790 за 1-вата конфигурация и вчера ми я доставиха. Всичко беше точно - гаранционна карта, кутията с видеокартата, ръководства, бележки, CD-та и т.н. и видеокартата естествено си бачкаше. 

Само нека си оправят сайта... Дори и функция за сортиране няма ! Нито пък обща търсачка. Да не говорим за дизайн, правилна подредба и т.н. Ама кво да са напраии - пусто, лев нема. Там беше най-евтино и поръчах от там. Всичкото беше коректно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коректни са. В събота вечрта си поръчах една Sapphire-ка HD7790 за 1-вата конфигурация и вчера ми я доставиха. Всичко беше точно - гаранционна карта, кутията с видеокартата, ръководства, бележки, CD-та и т.н. и видеокартата естествено си бачкаше. 

Само нека си оправят сайта... Дори и функция за сортиране няма ! Нито пък обща търсачка. Да не говорим за дизайн, правилна подредба и т.н. Ама кво да са напраии - пусто, лев нема. Там беше най-евтино и поръчах от там. Всичкото беше коректно.

Благодаря :) най-вероятно и аз от там ще си сглобя моето компче :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден,искам да попитам за Nikem nEt дали са добра фирма, тъй като мовия ми компютър вероятно ще го сглобя от там.Заради това питам дали са добри специалисти - да не дават дефектни части и т.н.Ако някой от Вас има опит с тази фирма -моля, споделете мнението си.Благодаря Ви предварително

Няма фирма или начин по който да се избегнат дефектните части нали са опаковани и дали работят се разбира при употребата им. Ако имаш дефектна час звъниш им и се разбирате за подмяната или ремонта и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.