Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Първо искам да се извиня, ако питам за проблем, който вече е описан. Проблемът ми е,че приятелката ми cut-на папката с всичките си снимки в заключена (мисля че е системна) папка и не мога нито да я копирам, нито да я cut-на. За по добър пример cut-натата папка се казва Pictures, а системната (с катинар :D) е озаглавена с много букви и цифри  Първоначално папката със снимките (Pictures) показваше, че е празна (0 МБ). Помолих един приятел (който разбира доста повече от мен) да ми помогне и той докара нещата до положение, в което поне се влиза в папката със снимките (Pictures) и се виждат отделните файлове (снимки) но не могат да се отворят. Моля, ако някой знае как да се оправя с проблема да помогне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вземете пълни права над проблемната папка, и тогава ще можете да правите всичко с нея и нейните подпапки. След това можете да върнете нещата както са сега...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вземете пълни права над проблемната папка, и тогава ще можете да правите всичко с нея и нейните подпапки. След това можете да върнете нещата както са сега.

А как трябва да стане това нещо с пълните права ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с каква версия на Windows сте?

Като цяло може да търсите take ownership to folder в гугъл и на четете резултатите съобразно вашата ОС.

Редактирано от krassleto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с каква версия на Windows сте?

Като цяло може да търсите take ownership to folder в гугъл и на четете резултатите съобразно вашата ОС.

OС е win 7...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кой сайт да видим снимките ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.