Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, моля да ми помогнете кой от трите модела да си избера- лаптопа от време на време ще се ползва за игриhttp://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_V5_573G-acer_aspire_v5573g_NX_MCCEX_018

http://www.pcstore.bg/bg/laptop-hp-probook-450-h6p53ea.html

http://laptop.bg/laptops-dell-Inspiron_3537-dell_inspiron_3537

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително ли е да е лаптоп?п.п.Аз иначе съм за третият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително ли е да е лаптоп?п.п.Аз иначе съм за третият.

Да лаптоп ми трябва, ако имате други предложения давайте ии коментирайте тези 3-те, че ми трябва помощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втория заради матовия екран, иначе третия е малко по-производителен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям НР-то - достатъчни параметри имаш за качествен гейминг, отделно на това имаш по-здрава конструкция и матов екран.

Особено това последното аз не бих го пренебрегнал с лека ръка

П.С: И Дел-а не го виждам по-мощен, т.к е с двуядрено Core i7, докато НР-то е с 4-ядрено такова, макар и не от последното 4-то поколение :) Иначе за видеото съм съгласен, но според мен и 8750 е достатъчно мощнно такова :)

Редактирано от soulless.id (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато става дума за лаптоп тия четири-ядрени I7 си греят а видеото си е слаба ракия. Ако не е за игри и няма да го мъчиш по-цял ден става.

Последният е с най-добро видео та е по-подходящ за игри но както казаха е с по-слаб процесор което обаче не е болка за умиране. 

Обаче аз не бих си купил Inspiron а ако ми подарят ще го продам много бързо. ;)

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си линковете, че ще ти затрият мненията :)

Иначе този сайт съм го срещал, но доколко е надежден - не знам. Аз лично пазарувам от тук, където също го има посочения от теб модел НР 450

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си линковете, че ще ти затрият мненията :)

Иначе този сайт съм го срещал, но доколко е надежден - не знам. Аз лично пазарувам от тук, където също го има посочения от теб модел НР 450

гледам че дават доста подаръци към лаптопа затова се чудя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатен обяд няма, нали знаеш :)

Цената им е малко по-висока от посочената от мен, но си прав за подаръците. Имал съм опит с модели с различни цени и търговци на лаптопи - определенно ако покажеш на друга фирма ( която си избереш себеуважаваща се такава ) този линк с подаръците според мен ще можеш да се пазариш :)

Най-малкото, че ако не подаръците, от които не знам доколко имаш нужда, то поне ще можеш да договаряш по-ниска цена :)

Аз поне така бих постъпил - разучи малко и виж къде всъщност ще е най-добрата оферта откъм всичко :)

П.С: Отделно на всичко, малко ми е странно - виж, че пишат подарък 3-та година гаранция, а пък най-долу пише 24 месеца и ти калкулира сумата за 3-тата година. Нещо ми намирисва на мен лично ...

Редактирано от soulless.id (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.