Премини към съдържанието
iLDiavolo

Часовник за десктоп със собствено време

Препоръчан отговор

Търся програма-часовник за десктопа в офиса, тъй като по някаква си причина не могат да ми оправят часовника, администраторски права и т.н... сложно за обяснение. Та търся програма, която да представлява по възможност семпъл цифров часовник, да се сверява времето не спрямо ОС-а. По възможност да я има в портабъл вариант. Това е накратко. Windows XP е ОС-а

Редактирано от iLDiavolo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Портабъл вариант за нещо, което трябва да е винаги пуснато ?

XP няма проблем с администраторските права, кое не могат да ти оправят ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещам се само за това http://www.softshape.com/software/desktop/chamclock/features/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма-часовник за десктопа в офиса, тъй като по някаква си причина не могат да ми оправят часовника, администраторски права и т.н... сложно за обяснение. Та търся програма, която да представлява по възможност семпъл цифров часовник, да се сверява времето не спрямо ОС-а. По възможност да я има в портабъл вариант. Това е накратко. Windows XP е ОС-а

http://dox.bg/files/dw?a=c333ba7f64

post-85568-0-80333100-1386161820_thumb.j

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Портабъл вариант за нещо, което трябва да е винаги пуснато ?

XP няма проблем с администраторските права, кое не могат да ти оправят ?

От 29.11 дата си ми стои на едно място, часовникът и той е само в интервала 10:30-11:30... рестартира се един вид, администраторът в офиса много не му се занимава, та реших да пробвам други варианти. Нямам администраторски права над компютъра.

Редактирано от iLDiavolo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има някви фиксове за версиите на XP преди SP3, иначе задаваш да се настройва спрямо internet time

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземаш някой евтин дигитален часовник с батерия, като тея дето ги слагат на колите и го залепваш на рамката на монитора.

Така ще имаш не само часовник със собствено време, но и такъв дето ще работи и без да е пуснат компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен този проблем със времето ми прилича на "слаба" батерийка на CMOS.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.12.2013 г. в 18:17, dimi073 написа:

Пробвай този,дори ще ти показва и времето - http://www.htchome.org/bg/features/

Само ако може да ми кажеш как да си оправя локацията защото ми исписва setup your location in settings.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди 5 години си бях запазил на abv.bg пощата часовника, но не го намирам сега на компито, пък не ми се сваля наново. Той е чист. Тези тук са добри, ще намериш линк с архив на всички часовници, но трябва да се изчисти интерактивния адрес. Часовниците се отварят с този плеър:

https://fpdownload.macromedia.com/pub/flashplayer/updaters/24/flashplayer_24_sa.exe

Има много цифрови, любимия ми беше 5010-blue.swf

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези часовници работят с интернет времето, а не с часовника от твоя компютър! :) Точно както го искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качих ти го, цифров часовник, EXE формат, почистен.
Като му гледах скрипта има навика да сверява от интернет, но ако не успее да направи връзката взима от компютъра.

Тази версия е скопена без интернет, все някой път няма да го има, може и в скрийнсейвър да се обърне.
Файлов размер: (840 kB)

MyDigitalClock.exe

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от ValentinMitev1
      Здравейте!
      Трябва да направя програма на анимиран дигитален часовник в c++(graphics.h). Целта е числата да се променят анимирано-  да се показват отдолу и да се скриват горе (флип часовник).  Ще съм благодарен, ако някой може да ми помогне.

• от Kolew11
      Здравейте! За коледа си мисля да си купя една такава джаджа "смарт". Хартесах си няколко модела ама проблема ми е, че са водоустойчиви до 1 метър за 30 минути, това ме смущава най-много, защото често ходя да плувам и би ми било приятно да ми измерва пулса и метрите, които плувам. В същото време обичам и да бягам и моделът, който ми е най е LG urbane 2nd Edition(LTE) има доста полезни екстри и също така за бягане е перфектен. Nixon The Mission (който е водоустойчив доста повече от ЛГ-то) също ми се стори добър избор, но не знам може би качеството ме притеснява. Garmin Fenix 3 той е прекалено спортен хаха голям съм каприз(плюс, че няма тъч и едва ли ще мога да правя нещата, който мога да правя с андроид). Предпочитам андроид за операционна система, и искам да мога да отговарям на съобщения от часовника, та за това съм се спрял на ЛГ-то, не съм сигурен дали с нискона може, но аз съм много невеж в тази сфера. Та моля някой компетентен за помощ, поздрави!   
    • от Борислав Стоянов
      Здравейте,

можете ли да съдействате.
      какво ви е мнението за тези часовници:
      http://www.technopolis.bg/bg/Smart-watches/SMART-WATCH-DIVA-SM1215S-BLACK/p/574957
      http://www.emag.bg/chasovnik-smartwatch-tellur-u8-bluetooth-black-tll00022/pd/DV1L1MBBM/
      Заслужават ли си за тези пари, кой е по-добър от двата и ако вие имате ваш 3ти вариант да ми го споделите.
      Благодаря
    • от Georgi29
      Здравейте!
      Искам да си избера часовник, но с хилядите марки и модели е доста трудно.
      Търся всекидневен часовник за около 200 до 300 лв, кварцов (като за тези пари), спрял съм се на кожена каишка. Относно производителя-марка, която произвежда часовници и се е доказала с годините-Tissot, Festina, Casio... Търся часовник от официален дистрибутор, магазин, който предлага добра и сигурна гаранция, а не онлайн платформи.
      Като цвят по-скоро черен, за да се комбинира лесно с всичко. Благодаря Ви предварително за помощта!
      Това много ми харесва-не съм сигурен черен или кафяв
    • от leonsanchesss
      Здравейте бихте ли могли да ми помогнете на тема часовник разполагам със сума от 450лв.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.