Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
respective

Свързване на компютър с телевизор

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си свържа стационарния компютър с телевизора. Компютъра ми няма HDMI изход и май ще стане само с VGA - но не съм сигурен, че телевизорът има такъв вход. Това е модела на телевизора:

http://www.lg.com/bg/televizori/lg-32LV3550-led-lcd-televizor

има 2 панела с входове. Ако може някой да погледне входовете на телевизора и да ми каже дали ще стане с VGA кабел? 

Благодаря предварително! :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела няма VGA вход. То си пише. Ще ти трябва преходник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хубаво ама е супер много пари.... ;д няма ли някакъв друг вариант - примерно с ченчове(ако се пише така - камбанки) ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде видяхте че няма, като си пише че на задния панел има "RGB In (D-sub 15pin) - PC" -1

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хубаво ама е супер много пари.... ;д няма ли някакъв друг вариант - примерно с ченчове(ако се пише така - камбанки) ?!

Има вариант с кабел VGA,към компонентен кабел(Y,Pb,Pr),който е с 3 чинча.Звука ще е с отделен кабел жак 3,5 към чинчове.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, искам да си свържа стационарния компютър с телевизора. Компютъра ми няма HDMI изход и май ще стане само с VGA - но не съм сигурен, че телевизорът има такъв вход. Това е модела на телевизора:

http://www.lg.com/bg/televizori/lg-32LV3550-led-lcd-televizor

има 2 панела с входове. Ако може някой да погледне входовете на телевизора и да ми каже дали ще стане с VGA кабел? 

Благодаря предварително! :))

В книжката е написан начинът на свързване между телевизора и компютъра. Защо не прочетете описанието?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде видяхте че няма, като си пише че на задния панел има "RGB In (D-sub 15pin) - PC" -1

До колкото видях това в гоогле трябва да е VGA изход нали ?

В книжката е написан начинът на свързване между телевизора и компютъра. Защо не прочетете описанието?

Не знам въобще дали има книжка и къде е :) А телевизора ми е в провинцията и не мога да видя физически дали има такъв вход.... и гледам че има в описанието много входове та питам някой по-вещ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

До колкото видях това в гоогле трябва да е VGA изход нали ?

""  :) А телевизора ми е в провинцията и не мога да видя физически дали има такъв вход.... и гледам че има в описанието много входове та питам някой по-вещ :)

И как гледате в описанието, а отговаряте , че:  "Не знам въобще дали има книжка и къде е"

Това какво е? Книжка, описание  или както искате го наречете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как гледате в описанието, а отговаряте , че:  "Не знам въобще дали има книжка и къде е"

Това какво е? Книжка, описание  или както искате го наречете!

Добре, къде точно пише в този линк указание ? или някакво упътване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Добре, къде точно пише в този линк указание ? или някакво упътване?

Де го линка бе синко? За какъв линк пишеш? Ако става дума за този: http://www.lg.com/bg...d-lcd-televizor, това не е описание нито книжка, от която можеш нагледно да видиш как трябва да свържеш двете устройства, а кратки технически показатели за обща култура!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш на Изтегляне & Ръководствапишеш си името на телевизора да го намери и си изтегляш ръководството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де го линка бе синко? За какъв линк пишеш? Ако става дума за този: http://www.lg.com/bg...d-lcd-televizor, това не е описание нито книжка, от която можеш нагледно да видиш как трябва да свържеш двете устройства, а кратки технически показатели за обща култура!

Еми това ти казвам, че гледам това - не виждам да има описано някъде по подробно упътване..... не искам да се заяждам интересуваме само 

[*]това :RGB In (D-sub 15pin) - PC - вход за VGA кабел ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми това ти казвам, че гледам това - не виждам да има описано някъде по подробно упътване..... не искам да се заяждам интересуваме само 

[*]това :RGB In (D-sub 15pin) - PC - вход за VGA кабел ли е?

Да - ето ви упътването - 86 страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.