Премини към съдържанието
Keralain

Проблем с мишка Trust MI-7770C Wireles Laser Mous

Препоръчан отговор

Извинявам се, но ми възникна сериозен проблем с това мишли.

Проблема се състои в това че след като включа РС и тя работи без проблемно около 5 мин и след това само свети скрулера и няма никой извадя я и след 10 мин и пак работи. С Win 7 съм но и на ХР мисля че правише същото. Влизах в диспечера да не би да исключва USB но не съм сигурна какво точно да гледам и как да я позная. А иначе мишлето е страхотно с 5 та бутона.

;-))  дано някой се сети да даде съвет 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но ми възникна сериозен проблем с това мишли.

Проблема се състои в това че след като включа РС и тя работи без проблемно около 5 мин и след това само свети скрулера и няма никой извадя я и след 10 мин и пак работи. С Win 7 съм но и на ХР мисля че правише същото. Влизах в диспечера да не би да исключва USB но не съм сигурна какво точно да гледам и как да я позная. А иначе мишлето е страхотно с 5 та бутона.

;-))  дано някой се сети да даде съвет 

При мен се получава така,когато батерията се изтощи.

Редактирано от dimi073 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да видим какво ще стане със смяната на батериите, но и един друг съвет не е задължителен но.

Старт Бутон->Контролен Панел->Хардуер и Звук->Опции на захранването->(Промяна на настройките за плана(избираш плана които е маркиран)->Промяна на допълнителните настройки на захранването->Настройки за USB-> и Забраняваш селективното временно изключане на USB. :clown: понеже имаш USB receiver за мишока.

Незнам и дали си инсталирвала драйвери за нея.

На support има подробностите http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=15865 :shy11:

Редактирано от BackTrack5R3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти - BackTrack5R3- явно мишока е заспивал вече нямам проблеми. ;-))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , и , аз имам лек проблем с мишката TRUST e не знам точно кой модел , нова е . Преди малко без да искам съм я държал на ръба на подложката си и нещо се е преобърнало всичко на обратно.. Давам надолу -----> тя отива на горе и обратно , същото важи за наляво и надясно :( Как мога да го оправя? Моля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.