Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет на всички от форума!

Преди няколко дни изпуснах таблета и тъчскрийна му се спука.Мисля,че няма смисъл да го сменям защото от сервиза ми предложиха цена от 300 лв за нов дисплей и матрица а за втора употреба не намерих нищо в нета.Все пак ако някой има информация нека пише.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам да си го вземеш от ибей, един мой приятел си изтърва таблета "Asus MeMo Pad" , за нов тъчскрийн му искаха 250 лв. търсих ме варианти и намерих ме в ибей, за 42 паунд/а. Купих ме го, занесох ме го в един местен сервиз, дадох ме още 30 лв. и таблета работи без проблем. Моя съвет е първо, погледни в чуждите сайтове и тогава вземи решението. Ако, има нещо питай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те и в сервиза ги взимат от китайските сайтове на кило но ни дерат кожите без надуване . За развиването на 3 болчета и свързването на 2 букси да ти вземат 300 лева  е безочие и наглост..

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в tabletstorebg.com.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.