Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Искам да попитам всеки един от Вас които има уеб сайт кои рекламодатели използват..

Аз не мога да се регистрирам в Адсенс.. и затова търся алтернатива.. моля помогнете..

За сега ползвам adcash но нищо.. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За адкаш знам ,че най-добре се печели от изкачащите им реклами. Също можеш ръчно да ползваш кампаниите им, но повечето фирми които рекламират там плащат на регистрация. Иначе рекламодатели колкото щеш... Аз например ползвам epicgameads.com , adwise и etarget .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За адкаш знам ,че най-добре се печели от изкачащите им реклами. Също можеш ръчно да ползваш кампаниите им, но повечето фирми които рекламират там плащат на регистрация. Иначе рекламодатели колкото щеш... Аз например ползвам epicgameads.com , adwise и etarget .

А според теб кои са най-добри ? Аз също имам уебсайт на тема World of Warcraft България и се чудя какви реклами да сложа.. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами според мен Адкаш е добре за сайт с голям трафик. Еpicgameads също. Иначе видях форума ти. Така като гледам нямаш много теми и вероятно е нов сайта ти. Според мен ще е добре първо да мислиш за популяризирането му и след това вече да сложиш реклами. Можеш да сложиш банери на сайтове като insert.bg , exchange.bg , bgbaner.com , ads.bgfree.com . От тях не очаквай много ,но поне можеш да рекламираш сайта ти безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами според мен Адкаш е добре за сайт с голям трафик. Еpicgameads също. Иначе видях форума ти. Така като гледам нямаш много теми и вероятно е нов сайта ти. Според мен ще е добре първо да мислиш за популяризирането му и след това вече да сложиш реклами. Можеш да сложиш банери на сайтове като insert.bg , exchange.bg , bgbaner.com , ads.bgfree.com . От тях не очаквай много ,но поне можеш да рекламираш сайта ти безплатно.

Ами тъй като преди 2 седмици ми спряха хостинга поради причината, че сайта " товареше " много сървъра им и успях да загубя доста посетители..

Иначе благодаря за помоща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Искам да попитам всеки един от Вас които има уеб сайт кои рекламодатели използват..

Аз не мога да се регистрирам в Адсенс.. и затова търся алтернатива.. моля помогнете..

За сега ползвам adcash но нищо.. :(

Щом неможеш да се регистрираш в АдСенс пробвай Gloadmarket.com - много добра алтернатива на АдСенс. :)

Редактирано от capnemo
реферали! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За адсенса и подобни ти трябва много, ама много трафик за да направиш нещо. Моята препоръка към теб е по-добре да се занимаваш с афилейт. Примерни платформи, които аз ползвам са AffiliateForMe или 2leva.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За адсенса и подобни ти трябва много, ама много трафик за да направиш нещо. Моята препоръка към теб е по-добре да се занимаваш с афилейт. Примерни платформи, които аз ползвам са AffiliateForMe или 2leva.

Когато публикуваш Affiliate линкове, коректно спрямо останалите потребители е , да уточняваш че са такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Нов съм в SEO -то и като цяло в създаването на сайтове и имам един въпрос относно тези реклами: Какво представляват? В смисъл Плащаш на някой и той пуска твоя реклама на сайта ти по другите сайтове или как точно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.