Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
inwader

Проблем с Гугъл плей

Препоръчан отговор

Имам таблет, който в началото теглише игри и програми от Гугъл плей и в процес на екплоатация нещо съм блокирал и вече не иска да тегли нищо. Нов браузър Опера например ми дава грешка при изтеглянето и т.н. На сервиз ли да го нося или сам с ваша помощ ще мога да го оправя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква точно грешката дава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква точно грешката

Сега ще му задам да тегли нещо и ще видя.

Дойдох при рутера и запоцна да си работи както трябва. Сигурно от другата стая нета е прекъсвал. Сори ! :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дойдох при рутера и запоцна да си работи както трябва. Сигурно от другата стая нета е прекъсвал. Сори ! :hush:

Смени канала на излъчване на рутера. Вероятно в момента е на 3 канал, а на този канал излъчват стандартно повечето безжични устройства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно е така, но не знам как се сменят. Благодаря все пак за съвета! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени канала на излъчване на рутера. Вероятно в момента е на 3 канал, а на този канал излъчват стандартно повечето безжични устройства.

Колега Костов, а на таблета, ако му взема външен блутут приемник и го включа с адаптор в микро usb то дали ще се сработят ?;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега Костов, а на таблета, ако му взема външен блутут приемник и го включа с адаптор в микро usb то дали ще се сработят ? ;)

Кажи марката на таблета, за да видим какво поддържа USB порта. Ако обаче има Wi-fi карта няма смисъл да му купуваш блутути. Трябва да влезеш в рутера и да видиш какви са настройките на безжичната мрежа. Ако не знаеш как кажи и марката на рутера, за да те ориентираме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи марката на таблета, за да видим какво поддържа USB порта. Ако обаче има Wi-fi карта няма смисъл да му купуваш блутути. Трябва да влезеш в рутера и да видиш какви са настройките на безжичната мрежа. Ако не знаеш как кажи и марката на рутера, за да те ориентираме.

Блутута за друго ми трябва. Имам GPS приемник с блутут и мисля да му кача карта на таблета за навигация и с блутута да го ползвам като монитор за GPS. Пък и снимки да прехвърлям. Таблета е сигурно куча марка. Детето си го купи да си играе на игри, но сега е с " модерен " телефон и го зареза, пък да не стои да прашлясва реших да го вкарам в употреба. Tablet  PC пише на него 9"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блутута за друго ми трябва. Имам GPS приемник с блутут и мисля да му кача карта на таблета за навигация и с блутута да го ползвам като монитор за GPS. Пък и снимки да прехвърлям. Таблета е сигурно куча марка. Детето си го купи да си играе на игри, но сега е с " модерен " телефон и го зареза, пък да не стои да прашлясва реших да го вкарам в употреба. Tablet  PC пише на него 9"

Трябва някъде по него да има пълното име, за да му видя спецификацията. Така не мога да помогна. А блутута щом ти трябва няма от какво да се притесняваш. И аз си имам за всеки случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.