Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден! Ще си взимам нов телевизор, но се чудя кой от тях :/ Бих се радвал, ако кажете някакви особености, които знаете за тях. Дали е хубаво качеството на картината.. субтитрите на бг дали ще са ок и т.н Сложил съм да не е смарт не виждам голям смисъл, ако знаете по-добри оферти за (32", Full HD 1920*1080 и до 650лв) моля кажете  :)

Благодаря предварително!

http://www.technopolis.bg/b2c/details/12362/P11090104/Televizor-LG-32LN5400-LED
http://www.technopolis.bg/b2c/details/14476/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L32EM5E-LED

http://www.technopolis.bg/b2c/details/15345/P11090104/Televizor-PHILIPS-32PFL3158H-LED
http://www.technopolis.bg/b2c/details/14505/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L32EM6E-LED
http://www.technopolis.bg/b2c/details/12045/P11090104/Televizor-SAMSUNG-UE-32F5000-LED

Редактирано от lucky15 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно нормален ТВ. Няма излизашни екстри, които оскъпяват модела допълнително.Има възможност да го свържеш към компютъра и да го използваш и като монитор. Приятел има подобен модел и е страшно доволен.

Виж само като го купуваш какво покрива гаранцията.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добър избор за тия пари - няма никакъв проблем с българските субтитри през собствения му плеър, а картината му е по-добра от сума ти и по-скъпи модели.

Иди и го пробвай!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам не е само този другите линкове не искат да излязат :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай пак.

Пак LN5400.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох шрифта беше виновен да сега са всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, след като вече си готов със списъка, ще ти предложа ... първия.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви други мнения или забележки?  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди в магазина, разгледай всичките, между които се колебаеш, и вземи този, чиято картина ти харесва най-много. Вземи си и една флашка с 2-3 филма със субтитри в различни формати, и виж дали ще ги разчете, и как се виждат субтитрите.

След като не държиш на разни Smart екстри - това е достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от илия кочев
      Здравейте без да исках заложих за компютър в ebay но не го искам стана случайно моля помогнете как да се откажа? 
      Ако въпроса не е за този раздел моля да бъда преместен.
    • от роско царев
      Здравейте колеги , имам проблем със телефон LG ZERO H650E телефона показва само :
      -----------------------------------------------------
      DBI Apps Watchdog Reset!
      -----------------------------------------------------
        DemiGod Crash Handler : DBI Apps Watchdog Reset!
       Please do following action .
      1) Dload Mode. Please connect Usb
      2) Get the ram dump image using QPST Configuration .
       If you want to Reboot , Press Volume Up or Down , and Hold a second
      ------------------------------------------------------
      Board info 
      rev. :1,1 serial : 15c5d73951abe015
      secure boot : disabled
      --------------------------------------------------------
      ----------------------------------------------------------
      Jump to Dload Mode .

Ако някой знае как да го оправя ще съм му благодарен !
      не става със Start buton + Volume Down
      а със Volume UP отива във Download mode
    • от Мила Д
      Здравейте! Нова съм тук и се надявам скоро някой от вас да даде отговор на един въпрос, който ме мъчи от доста време. 
       А именно - превключих личния си  Инстаграм профил си към бизнес профил и с цел да виждам дейността по качванията, но започнах да виждам негативите... Няма как да го направя поверителен, дори не мога да го изтрия. Опитах се да го върна към личен, пробвах няколко (стотин) пъти, но нищо... Четох навсякъде, има и други хора с този проблем, но решения - никакви. Моля ви за помощ! 
    • от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.