Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Не знам дали това е мястото за тази тема, но някой може ли да помогне да каже как се преинсталира компютър..Знам това:Правя с Неро бутващ дискСлагам го натискам да отворя бут менютоТам не знам какво да цъкамПуска ми се да преинсталирам Давам на C: форматиране Нов WindowsПосле ми казаха, че ако не сложа даден драйвър няма да имам връзка с рутера си (на комп) съм.Имам Driver Update Друго не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Защо искаш да преинсталираш Windows? Налага ли се или просто ти искаш?

2. Въобще нищо не знаеш за преинсталация, как става и какво се прави след това.

3. Ако наистина се налага занеси компютъра на специалист да го преинсталира и да ти сложи необходимите програми.

Време е вече да се разбере, че ако някой иска да се занимава с нещо или да научи нещо трябва да седне да си свали материали и да чете. Никой тук във форума няма да откаже помощ.

Самият процес на преинсалация и на инсталиране после на драйвери и програми не е малък и не може да се обясни с няколко изречения.

Това е лично мое мнение и съвет да не стане по-голяма беля.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И във тоя форум го има обяснено на 100 места как се преинсталира и ви мързи да търсите ! Тази търсачка  да не е за красота само  а да не говорим за  милионите клипове туториали и обяснения като за примати в интернет.  Що не почнете да питате и как да си сипете вода в чаша да пиете като сте жадни ?

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но четох из другите форуми, тук не намерих преди време бях чел, но сега не намерих... Искам да се науча, за да мога сам да преинсталирам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://adminwindowsxp.blogspot.com/2012/11/windows-7.html Тук е показано как се инсталира Windows 7.След 1-2 прочета може и да го схванеш,ако не викни някой приятел да ти покаже.Аз така се научих,с четене и 1 приятел ми показа 1 път как се преинсталира,не е нещо сложно,успех ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И във тоя форум го има обяснено на 100 места как се преинсталира и ви мързи да търсите ! Тази търсачка  да не е за красота само  а да не говорим за  милионите клипове туториали и обяснения като за примати в интернет.  Що не почнете да питате и как да си сипете вода в чаша да пиете като сте жадни ? 

Е ти не знаеш ли колега, че търсачката е само за красота! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще прочета тук там, а вярно ли е като си преинсталирам компа и свържа рутера  трябва да сложа драйвър за лан, за да имам интернет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще прочета тук там, а вярно ли е като си преинсталирам компа и свържа рутера  трябва да сложа драйвър за лан, за да имам интернет?

Да, в случай, че Windows не инсталира автоматично драйвер за LAN картата.

Затова преди да преинсталирате свалете всички необходими драйвери за компютъра от сайта  производител.

Както и тези за периферните устройства (принтер-и, уебкамер-и и т.н.).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.