Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Blue_Hulk

Мисля, че нещо не както трябва при TL-WR841ND

Препоръчан отговор

Значи днеска ми пристигна рутера, които взех на промоция за 26лв. от Ръмунски онлайн магазин.Свързах директния кабел към рутера и допълнителен 1 метров кабел, които е свързан към настолния компютър. Целта е да използвам безжична връзка за да имам на телефона и таблета интернет. Всичко си работи тоест хващам интернет на компютъра и на устройствата, обаче нещо ме съмнява скоростта на интернета. Значи, когато съм в стаята, където е рутера, на устройствата хващам 100% сигнал, но ако отида в кухнята, която е в отделна сграда мрежата се губи или пък сигнала е прекалено слаб и не мисля, че това е нормално защото преди използвах един рутер, които е само с 1 антена а хващах сигнал дори в кухнята макар и не 100%, то поне можех да сърфирам тоест мрежата не се губеше, а с този рутер, които има две антени...Как мога да проверя дали скоростта на интернета ми е нормална?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да затворите темата защото си оправих проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Моля да затворите темата защото си оправих проблема

А не написа от какво е бил проблема!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не написа от какво е бил проблема!!!

Може би трябваше да рестартирам компютъра или просто трябваше минат няколко часа, докато рутера, започне да работи както трябва. Само не мога да си обясня защо един път, когато направих тест в speedtest.net дънлоуда ми стигаше до не повече от 13 мб/с., а като размених краищата на кабела, които е свързан от рутера към компютъра, изведнъж при втория тест стигнах до над 30мб/с. и тогава стигнах да заключението, че може би е от кабела, но всъщност не беше от кабела ами явно просто рутера не работеше нормално защото на втория ден всичко се оправи страниците ми зареждаха значително по-бързо и други проблеми с логване в програми се оправиха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.