Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
stalker_banker

Въпрос за Нокия Лумия 800

Препоръчан отговор

Хора, в момента |имам една Нокия Лумия 800, която си върви страхотна.Проблема обаче е че WP в момента са "заключена" система и някои неща ме дразнят......Искам да попитам дали мога да си инсталирам Flash PLAYER, независимо от начина, и дали мога да си сложа моя музика да ми звани, когато някой ми се обажда?Казват, че можело да си отключиш телефона и да правиш каквото си искаш, но това не е ли опасно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, в момента |имам една Нокия Лумия 800, която си върви страхотна.Проблема обаче е че WP в момента са "заключена" система и някои неща ме дразнят......Искам да попитам дали мога да си инсталирам Flash PLAYER, независимо от начина, и дали мога да си сложа моя музика да ми звани, когато някой ми се обажда?Казват, че можело да си отключиш телефона и да правиш каквото си искаш, но това не е ли опасно?

Няма нищо заключено в телефона ти. Флаш плеър можеш винаги да сложиш, както и "твоя музика" :)

Иначе - ако става дума за рут, не, няма нужда да рутваш устройството, за това, което искаш :)

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флаш плеър можеш винаги да сложиш

Обясни му как ще стана това че и на мен ми е любопитно???????? ;) ;) ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.kaldata.com/forums/topic/213556-%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-nokia-lumia-520/page-4#entry2709223последната страница прочетете за слагане на собствени мелодии за звъненеи не, flash player не може да се сложи (и слава богу)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.