Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер, 

Мисля да си купувам лаптоп, който да е до 1300лв, обаче се колебая много. Мислех Dell Inspiron 5521, но после видях Lenovo g500 и после и други за това ще искам вашият съвет. Параметрите да са: 8гб рам, 1тб hdd и хубав процесор i5 или i7. Ще следвам компютри, тъй че не ми трябва някой много гамерски (въпреки, че ще си и цъкам игри). Ако имате някакви други предложения или забележки, за които да ме предопредите, сте свободни да го правите. Благодаря! 

http://www.technopolis.bg/b2c/details/518994/P11010101/Prenosim-kompyutar-LENOVO-G500-/59390096
http://www.technopolis.bg/b2c/details/512746/P11010101/Prenosim-kompyutar-DELL-INSPIRON-3537/475766
http://www.technopolis.bg/b2c/details/512738/P11010101/Prenosim-kompyutar-DELL-INSPIRON-3521
http://www.technopolis.bg/b2c/details/512732/P11010101/Prenosim-kompyutar-DELL-INSPIRON-5521

Редактирано от lucky15 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислиш,мечтаеш или ще си купиш  лаптопа ? ACER V5-572G-73538G1TAII

Обща стойност - 1 467.36 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да купувам някой от следните :D и до 1300 не над ... па и този е по-скоро геймърски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си  с матов екран и вградено видео някой бизнес модел промерно Z510 на Леново Лаптоп Lenovo Ideapad Z510

От техно бакалията може да си купиш  самобръсначка,миксер или кафемелачка но не прави грешка да си взимаш лаптоп от там защото са пълни дебили и като сервиз и като  консултация.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми тогава от ардес или от друг да поръчвам така ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми тогава от ардес или от друг да поръчвам така ли ?

HP ProBook 450 

HP ProBook 470 - 17'' екран

Lenovo IdeaPad Z510 - покрива всички твои изисквания

Lenovo IdeaPad B590 - този е с по-слабо видео и процесор, но има 120GB SSD (много по-бърза памет), и батерията ще държи малко повече.

Acer Aspire V5-573G - с по-малко RAM, но пък с IPS матрица, тоест много по-високо качество на картината

От твоите предложения, първите два са най-добри.

Редактирано от ToDiR0S (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да го питах за какво са му 8GB  рам  едва ли ще може да ти каже като и с 4 ще си работи екстра но щом пък иска  нека да има:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям мненията от по-горе а техно-нещо-то - аз от там и самобръсначка не бих си купил - какво остава за лаптоп :)

Има си специализирани фирми за това - гледай от там.

Иначе по темата, аз бих ти предложил това:

- Acer Aspire V5-573G NX.MCAEX.003 - макар мултимединйна машина е доста добро решение откъм параметри, резолюция на екрана и тип матрица ( IPS )

- HP ProBook 450 H6P53EA - това си е работна машина ( ако не се лъжа спомената по-горе ) - определено аз по-скоро бих заложил на нея от една страна заради конструкцията и от друга - заради параметрите

- Lenovo Thinkpad E530c NZY62BM - това е много готин вариант, като цената ти позволява да добавиш SSD и значително да повишиш производителността

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мм мда хубави са и тези варианти, колкото до 8те гб нали знаете колкото повече, толкова по-добре :D По-добре да има отколко да се нуждаеш :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, така е - но това е нещото което винаги можеш да ъпгрейднеш и като цяло, ако в началния бюджет ще ти спести пари, за сметка на друго - по-добре го вземи с малко памет, а пък после я повиши :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ее да и ти си прав ма не ми се иска много после да добавям още :D не смятам да го ъпгрейдвам после  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари е това  на нашия пазар. Не повече от 3-4 модела  и да гледаш и да  сравняваш все тая :) Ако имаш възможност отиди и ги пипни и виж кой ще ти пасне най добре на теб самия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паметта не е нещ кой знае колко по скъпо, но пак казвам - поне можеш да ъпгрейдваш. Какво правим ако си вземеш слаб процесор и после не ти върши работа? Него трудно ще го смениш ( да не кажа почти невъзможно ) ... или пък видеото ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си  с матов екран и вградено видео някой бизнес модел промерно Z510 на Леново Лаптоп Lenovo Ideapad Z510

От техно бакалията може да си купиш  самобръсначка,миксер или кафемелачка но не прави грешка да си взимаш лаптоп от там защото са пълни дебили и като сервиз и като  консултация.

в този ценови диапазон, този е наистина много добра оферта! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@soulless точно искам най-вече процесора да е сносен това ми е идеята. За това се спрях на g500, обаче и z510 ме кефи като го гледам сега  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Trenndo
      Здравейте, ще уча архитектура и ще ми е нужен мощен лаптоп. Бюджета ми е 2000-2100лв като държа марката да е DELL или Asus. Ще се радвам ако някой успее да ми препоръча модел, да ми изясни каква е разликата между NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti и AMD Radeon 530, има ли смисъл от съчетанието HDD и SSD, и защо intel i7-8... поколенията са по-добри от intel i7-7.. Ще съм Ви безкрайно благодарен! 
      Поздрави!
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Купих си лаптоп (Acer Nitro 5 NH.Q2QEX.016) преди 3 дни , вчера ми се появи една зелена точка на екрана върху лентата на задачите. Забелязах че след определено време точката лека полека намаля яркостта си и изчезва. Съжалявам ако има и друга тема по този въпрос , но за първи път ми се случва такова нещо и се притеснявам. На други места видях че пише , ако точката е всякакъв цвят освен черен щяла да изчезне след време, вярно ли е това? Благодаря Ви предварително за вниманието!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.