Премини към съдържанието
N1K17Y

Как да запиша епизоди от сериал на DVD диск

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да запиша епизоди от сериал на диск, след това да мога да се гледат на DVD плейър както и на лаптоп. Дисковете са DVD-R, а епизодите: 1-вия пише, че е XviD фаил, а другите пише KMP-Windows movie player, а пък имената им е добавено PDTVRip.avi. Моля да ми помогнете, дисковете ще са подарък за Коледа.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да запиша епизоди от сериал на диск, след това да мога да се гледат на DVD плейър както и на лаптоп. Дисковете са DVD-R, а епизодите: 1-вия пише, че е XviD фаил, а другите пише KMP-Windows movie player, а пък имената им е добавено PDTVRip.avi. Моля да ми помогнете, дисковете ще са подарък за Коледа.  :D

Трябва да ползвате някакъв DVD authoring софтуер за да ги направите като отделни части

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвайте програмата DVD Flick (безплатна). Може и да вгражда и субтитри (доколкото си спомням)

Тук има гайд как се ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.