Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

VipKokata

Коя новост в Android 4.4 KitKat ви допада най-много?

Препоръчан отговор

Здравейте :) гледам, че повечето на анкетата са гласували за това : По-ниските системни изисквания. Искам да попитам, защо гласувахте за по-ниските системни изисквания ? Android 4.4 ще се предлага във всички нови телефони, а всички нови телефони са с минимум 2 или 4 ядра и 1GB RAM. За процесорите от 2012/13/14г. няма никакво значение дали системата изисква по-високи изисквания, защото ARM чиповете си имат достатъчна мощ :) Аз гласувах за : Подобреният интерфейс - крайно време беше да премахнат напълно лаунчъра от андроид 4.0.Х и да освежат андроида с много-по красив лаунчер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми харесват малко по-опростените и сбити настройки, иначе спрямо Jelly Bean не е особено осезаема промяната. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата е в глезотииките : Google NOW (say "OK Google"), подобрено приложение на камерата, статус лентата е леко прозрачна, Full-Screen функцията, оптимизирали са основните приложения (отварят се по-бързо) и лаунчера е изчистен със стилен дизайн :) Намерих оригинален лаунчер на Android 4.4 и основните приложения + новия Google NOW :) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2506488 + Новата камера (Камерата е от Android 4.4.0, новата камера от Android 4.4.1 я няма :( за сега.) + Новата галерия. Препоръчително е да имате Android 4.2+ за да работи всичко както трябва :) Това са оригинални приложения и не изискват Root и CWM :) Днес излезе Android 4.4.1 OTA Update за Nexus 5  :) Google Play 4.5.10 :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.