Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте търся програма която да ми показва кои от компоненти ми изка актуализация за някой драйвер

Редактирано от Валери123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Device Manager

Ама той върви със "Help"-a си, защото сега ще следва въпросът - откъде да си го сваля! А Help-а си ти. Трябва да му обясниш защо му го препоръчваш.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Iobit Driver Booster Free.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не изпозлвай такива програми, защото в повечето случаи буквално " ОМАЗВАТ" нещата. Не е нужно постоянно да правиш актуализация на драйверите.

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не изпозлвай такива програми, защото в повечето случаи буквално " ОМАЗВАТ" нещата. Не е нужно постоянно да правиш актуализация на драйверите.

Подкрепям напълно. :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-накрая се съгласи с мен. :beer:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-накрая се съгласи с мен. :beer:

Че кога не съм се съгласявал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма я изпозлвам, за начало, когато драйверите са непознати от ОС. За Update не. Може да не съм аз разбрал нещо. Както и да е няма как да не сме на едно мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма я изпозлвам, за начало, когато драйверите са непознати от ОС. За Update не. Може да не съм аз разбрал нещо. Както и да е няма как да не сме на едно мнение.

Ето една много добра програма за драйвери : http://1b27fce3.yyv.co

Сама си търси и си тегли драйверите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една много добра програма за драйвери : http://1b27fce3.yyv.co

Сама си търси и си тегли драйверите.

Програтама е чудесна, но е платена. Освен това не ти я препоръчвам да си правиш Update на драйверите с нея, че отиваш на преинсталация на Windows моментално.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програтама е чудесна, но е платена. Освен това не ти я препоръчвам да си правиш Update на драйверите с нея, че отиваш на преинсталация на Windows моментално.

Това не е вярно. Не го слушай.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е вярно. Не го слушай.

1. От линка който е даден се сваля в момента FLV Player. Моля за корекция.

2. Това е мое мнение и опит и не само на мен а и на доста колеги . Ако се омажат нещата ще помагате на постващия лично. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. От линка който е даден се сваля в момента FLV Player. Моля за корекция.

2. Това е мое мнение и опит и не само на мен а и на доста колеги . Ако се омажат нещата ще помагате на постващия лично. :)

Линка е за хора, които могат да се справят и да си свалят приложението
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Driver Booster 2.0 Beta - докато е в бета тестов период е безплатна и работи като Про.

@fifitata можеше да споменете името на програмата, а не човек да лови котка в чувал. Не всички са напреднали потребители, колкото вас!

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз оня ден си обнових драйверите с Snappy Driver Installer R 128

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка е за хора, които могат да се справят и да си свалят приложението

След като се хвалите толкова много че разбирате, защо не споменахте на човека, че предложената от Вас програма е платена. А да и че линка ви е пълен с реклами и какво ли още не и този Driver Detective не се знае какво още ще ви инсталира като добавка.   

До Автора на темата:  1. Изтегли си програма с която да си видиш компонентите на компютъра - HWInfo32, Everest, Astra32 и др. 

2. Прегледай в Device Manager-a кои драйвери ти липсват.

3. Google.bg - за да си изтеглиш ( гарантирам че ще ги откриеш )

4. Ако е лаптоп първо започни с Марката + Support в Google.  Пример :  Lenovo Support, Dell Support и т.н.

Успех

Редактирано от Nikolov88 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи ли нещо добре, не се пипа. :)

Пипам, защото след време аудио драйверите ми се прецакват, получава се едно пукане в говорителите. Сега се оправи, не знам до кога ще е, но за сега е добре.Пробвал съм с на Медион, на Релтек драйверите, оправя се,но след време се получава това пукане.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е точно програма за изтегляне на драйвъри, но е полезно тулче за справяне с проблемни(неизвестни) устройства. Около 4MB инсталирана

http://www.zhangduo.com/udi.html

udi.gif

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Slim Drivers - изцяло безплатна програма за намиране на драйверите на компютъра, пробвай го ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://onlinegamespapa.blogspot.com/2014/07/driver-pack-solution-2015-free-download.html
Какво ще кажете за това решение?

Преди да инсталира показва какво ти липсва и какво предлага той за инсталация, от там нататък вече всеки преценява какво му трябва и какво не.

Ползвал съм го няколко пъти на различни машини и не съм имал проблеми.

Няма реклами, банери и тн. ....

Просто сваляш, записваш си диска както си му е редът за ISO файл, и имаш доста от драйвърите излезли до момента.

Друг е въпроса ако използваш някое чудо на китайската техника и не може да намериш никъде драйвъри.

Пак казвам - по мое мнение върши перфектна работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто сваляш, записваш си диска както си му е редът за ISO файл, и имаш доста от драйвърите излезли до момента.

Погледнах - звучи добре, само си мисля - на какъв диск ще се пише. Това

Size: 7.7 GB Complete Setup

iso-то ли е или unpacked size ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнах - звучи добре, само си мисля - на какъв диск ще се пише. Това

iso-то ли е или unpacked size ?

На флашка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.