Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте . Свалих си counter-strike 1.6 на windows 8 инсталирах я , но като я пусна ми изписва : Fatal Error Availabe memory less than 15MB!!! -1 . Какво означава това и как мога да го оправя ? Благодаря предварително ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте . Свалих си counter-strike 1.6 на windows 8 инсталирах я , но като я пусна ми изписва : Fatal Error Availabe memory less than 15MB!!! -1 . Какво означава това и как мога да го оправя ? Благодаря предварително ! 

С какви характеристики е компютъра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряй я като администратор. Ако пак не стане пусни Compatibility до Windows XP + администратор. Някои CS-си го изискват.

Редактирано от Greak (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какви характеристики е компютъра ?

4 ядрен процесор Intel8gb RAM 750gb HDDIntel® HD Graphics

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4 ядрен процесор Intel8gb RAM 750gb HDDIntel® HD Graphics

Изпълнете това което ви посъветва колегата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълнете това което ви посъветва колегата.

Отворих го като администратор , но пак същото .

"Compatibility до Windows XP + администратор."- това не знам как се прави . Извинете ме за невежеството ми . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворих го като администратор , но пак същото .

"Compatibility до Windows XP + администратор."- това не знам как се прави . Извинете ме за невежеството ми . 

Десен бутон  на exe-то > propertiles > Compatibility > и там се вижда, не помня точния текст. И отдолу Open as Administrator > тикче.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютърът ви е достатъчно мощен за CS:GO която сега по празниците най-вероятно ще падне до 5 лева в Стиим.

(Тя даже беше паднала до толкова преди няколко дни, сигурен съм, че ще падне отново.)

Няма смисъл да играете толкова морално остаряла версия като 1.6 която не е поддържана от производителя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон  на exe-то > propertiles > Compatibility > и там се вижда, не помня точния текст. И отдолу Open as Administrator > тикче.

направих всичко както трябва , но като влезна в играта :1.От двете страни има значителна черна площ ..Играта не се отваря на целия екран.2.Не може да влезе в сървърите . Зарежда няколко секунди и отново връща във Favorites . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта не е оптимизирана за сегашния софтуер и хардуер! Как не можеш да го разбереш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

направих всичко както трябва , но като влезна в играта :1.От двете страни има значителна черна площ ..Играта не се отваря на целия екран.2.Не може да влезе в сървърите . Зарежда няколко секунди и отново връща във Favorites . 

Колега търси в ЗАМУНДА CS for all windows или нещо от сорта беше не помниа и тои не потдуржа openGL (windows8)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта не е оптимизирана за сегашния софтуер и хардуер! Как не можеш да го разбереш?

С подобна конфигурация съм и си я разцъквам без проблеми , ЦС:ГО някои не я харесват лично и на мен не ми прави чак какво впечатление докато в ЦС 1.6 си остава класика и най-доброто че си я играеш с българи освен това се знаят всички места като в мапо-вете и разни трикове може да е боза , но gameplay - а за мен си остава един от най-добрите на Valve. 

Пич натисни това което са ти казали свойствата и след това избери отметката run this program in compability mode for и си го оставяш така на Service pack 3 след това стартирай , ако както си казал проблем има нататък пробвай с по изчистена версия на игрита това се случва с различни модове , пробвай да я пачнеш в 21 - 23 даже може и в по горните протоколи като 48 , но не е чак толкова желателно , по - добре в21 или в23. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Steam има промоция на CS-а в момента, разграбвайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с CS 1.6. При опит за влизане в сървър или пускане на игра с CPU играчи ме изхвърля с грешка fatal error - file read failure. Преинсталирах играта - същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.