Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

crimsonred

Относно избор на лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да ви попитам за мнението ви относно избор на лаптоп. Спрял съм се на този модел HP ProBook 450 H6E48EA , но бих искал да видя и други предложения. Ще се използва най вече за интернет и за фифа 2014  :) , а бюджета е до 1000 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP то е добър избор ... като алтернативни варианти са ... 

Asus X550VB-XX045D 

или 

Lenovo ThinkPad Edge E530c

Все пак да се има в предвид че Asus а е с 3 клетъчна батерия ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един глас в подкрепа на избора ти. Асус-а е по-нисък клас и далеч по-пластмасов от НР-то, а Е530С-то е далеч от Тинковете, дори и от нормалните Едж-ове, т.к се явява бюджетна серия на марката, след появата на Е531 и Е540 и лично на мен ми пластмавее малко повече от нормалното за един Тинк ...

Нещо като Айфон 5S и 5C се получава :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един глас в подкрепа на избора ти. Асус-а е по-нисък клас и далеч по-пластмасов от НР-то, а Е530С-то е далеч от Тинковете, дори и от нормалните Едж-ове, т.к се явява бюджетна серия на марката, след появата на Е531 и Е540 и лично на мен ми пластмавее малко повече от нормалното за един Тинк ...

Нещо като Айфон 5S и 5C се получава :)

Вярно е ... особенно Asus а е с лошо качество и особенно клавиатурата е ужасна ... новите клавиатури на ThinkPad също са далеч с по лошо качество от старите а и самите машини при IBM си бяха нещо чудно и първите години като минаха в Lenovo ... но просто ги предложих като алтернативен вариант ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.