Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да ви попитам за мнението ви относно избор на лаптоп. Спрял съм се на този модел HP ProBook 450 H6E48EA , но бих искал да видя и други предложения. Ще се използва най вече за интернет и за фифа 2014  :) , а бюджета е до 1000 лв.

Редактирано от pit
грешен раздел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP то е добър избор ... като алтернативни варианти са ... 

Asus X550VB-XX045D 

или 

Lenovo ThinkPad Edge E530c

Все пак да се има в предвид че Asus а е с 3 клетъчна батерия ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един глас в подкрепа на избора ти. Асус-а е по-нисък клас и далеч по-пластмасов от НР-то, а Е530С-то е далеч от Тинковете, дори и от нормалните Едж-ове, т.к се явява бюджетна серия на марката, след появата на Е531 и Е540 и лично на мен ми пластмавее малко повече от нормалното за един Тинк ...

Нещо като Айфон 5S и 5C се получава :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един глас в подкрепа на избора ти. Асус-а е по-нисък клас и далеч по-пластмасов от НР-то, а Е530С-то е далеч от Тинковете, дори и от нормалните Едж-ове, т.к се явява бюджетна серия на марката, след появата на Е531 и Е540 и лично на мен ми пластмавее малко повече от нормалното за един Тинк ...

Нещо като Айфон 5S и 5C се получава :)

Вярно е ... особенно Asus а е с лошо качество и особенно клавиатурата е ужасна ... новите клавиатури на ThinkPad също са далеч с по лошо качество от старите а и самите машини при IBM си бяха нещо чудно и първите години като минаха в Lenovo ... но просто ги предложих като алтернативен вариант ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.