Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер! По самото заглавие мисля ,че стана ясно какво искам да кажа.Прегледах в интернет много уроци как да сваля субтитрите на даден клип. Приложих и метода от сайта http://www.infosphere.org/tools/subtitles/  свалих ги  зареждам в плеъра и не ги показва?Поразрових се  в настройките на плеъра рових къде ли не да ги пусна пак неиска да ги покаже.Предложение ако има някой как да стане благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер! По самото заглавие мисля ,че стана ясно какво искам да кажа.Прегледах в интернет много уроци как да сваля субтитрите на даден клип. Приложих и метода от сайта http://www.infosphere.org/tools/subtitles/  свалих ги  зареждам в плеъра и не ги показва?Поразрових се  в настройките на плеъра рових къде ли не да ги пусна пак неиска да ги покаже.Предложение ако има някой как да стане благодаря предварително.

Конвертирай ги с нотпад в ANSI, но пак не е добре, защото вибокса е умряла работа за суба и могат да се слагат само на определена секунда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конвертирай ги с нотпад в ANSI, но пак не е добре, защото вибокса е умряла работа за суба и могат да се слагат само на определена секунда.

Изпробвах и твоя вариант.Като отворих субтитрите гледам всичко на 00.00.00  доста гадна работа си е от вибокса да сваляш суб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах като дам свали   ми показва невалиден линк?

Прати ми клипа на лично, аз нямам проблеми да свалям субс от там! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпробвах и твоя вариант.Като отворих субтитрите гледам всичко на 00.00.00  доста гадна работа си е от вибокса да сваляш суб.

Завършват на 000, защото вибокса поддържа само слагане в една секунда, иначе всичко си е наред.

Преди да ги свалиш нали виждаш в сайта, какво точно са, така трябва да ти се показва

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Завършват на 000, защото вибокса поддържа само слагане в една секунда, иначе всичко си е наред.

Преди да ги свалиш нали виждаш в сайта, какво точно са, така трябва да ти се показва

Публикувано изображение

Да пробвах отново но всички е 0.0.0 незнам защо точно на този клип не става . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко седмици имам затруднения със свалянето на субтитри от Vbox7. Пробвах с какво ли не, но явно от сайта са направили нещо за защита.

Много ми е важно да сваля едни субтитри. С copy и paste мога да сваля текста, но после трябва да ги редя сама, по слух, а не разполагам с толкова време. Става въпрос за сериал и да са епизод или два, няма проблем, ама за над 100....

Някой да има идея за преодоляване на проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Nadinche написа:

От няколко седмици имам затруднения със свалянето на субтитри от Vbox7. Пробвах с какво ли не, но явно от сайта са направили нещо за защита.

Много ми е важно да сваля едни субтитри. С copy и paste мога да сваля текста, но после трябва да ги редя сама, по слух, а не разполагам с толкова време. Става въпрос за сериал и да са епизод или два, няма проблем, ама за над 100....

Някой да има идея за преодоляване на проблема?

http://svalqm.com/

Пробвай от тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста от старите методи не работят след редизайна на VBox7 отпреди около година, но този extension може да ви свърши страхотна работа (стига да използвате Google Chrome): https://chrome.google.com/webstore/detail/mkogkjlijfabfgaicfaiklmgjdlejklj

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.