Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема ми е следния. Имам телефона от няколко дни и съвсем нормално се свързвах с WiFi, но днес връзката прекъсна. Исках да въведа паролата на ново за да се свържа пак, но без да искам натиснах Забрави. Изписва ми че е извън обхват. Пробвах ръчно да въведа мрежата-име, IP... Но не се получава. Няколко пъти телефона я намира, въвеждам паролата, изписва свързване и изчезва. Какво трябва да направя за да го оправя? Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте, проблема ми е следния. Имам телефона от няколко дни и съвсем нормално се свързвах с WiFi, но днес връзката прекъсна. Исках да въведа паролата на ново за да се свържа пак, но без да искам натиснах Забрави. Изписва ми че е извън обхват. Пробвах ръчно да въведа мрежата-име, IP... Но не се получава. Няколко пъти телефона я намира, въвеждам паролата, изписва свързване и изчезва. Какво трябва да направя за да го оправя? Благодаря ви предварително!

Ние какво трябва да направим? Да познаем модела на телефона. Според мен е...Sony!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е ....... Самсунг нали?! За позналият май, ще има награда хахаахха.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1) Опитваш да свържеш друго устройство към тази мрежа.

2) Опитваш да свържеш телефона си към друга мрежа.

3) Пишеш тук какъв е резултатът.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да направим две анкети- относно това какъв е модела на телефона,и каква е мрежата за интернет.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом съм си задала въпроса тук- "GSM Апарати - Въпроси, Проблеми" и след това съм избрала HTC вие ми кажете какъв ми е телефона, нали затова е форума за да помагате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1) Опитваш да свържеш друго устройство към тази мрежа.2) Опитваш да свържеш телефона си към друга мрежа.3) Пишеш тук какъв е резултатът.

Други телефони се свързват с WiFi. Но сега разбрах че като съм до рутера телефона се свързва, отдалеча ли се и връзката прекъсва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом съм си задала въпроса тук- "GSM Апарати - Въпроси, Проблеми" и след това съм избрала HTC вие ми кажете какъв ми е телефона, нали затова е форума за да помагате.

А задължени ли сме ? Ние както всеки нормален човек нямаме ли си ангажименти ? Боже, боже...

Други телефони се свързват с WiFi. Но сега разбрах че като съм до рутера телефона се свързва, отдалеча ли се и връзката прекъсва.

Проверете с какво излъчване е маршрутизатора b/g/n. Също ако е необходимо сменете канала на излъчване.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не е длъжен да помага, но всеки би разбрал какъв е телефона щом познава добре сайта.

Изчисти кеша на "Wi-Fi"- то и пробвай пак. Така се справих с моя проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помогнете ми! Опитвам се да се свържа с интернета вкъщи,но ми изписва "деактивирани"... това стана след като направих актуализация на телефона

12477062_1667452136805952_1158674761_o.jpg

Редактирано от Антон Андреев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.